nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek Vodafone

Jaká je vánoční nabídka Vodafonu?

Balíčky Social Pass a Video Pass jste ve vánoční nabídce mohli zdarma využít do konce ledna 2018. Pokud si balíčky necháváte aktivní, účtovat vám je začneme až od nového zúčtovacího období, které začne v průběhu února.
 • Chceme, abyste si byli blíž. Není sice nad osobní kontakt, ale protože to ne vždycky vyjde, spojte se s nejbližšími jinou cestou. Třeba díky službě Social Pass, kterou od nás dostanete pod stromeček zdarma až do konce ledna 2018. Vánoce jsou ideálním časem pro spojení se s ostatními a zkuste to i s těmi, kterým je třeba odpustit. Milujte se a spojte se :-)
 • Díky Social Passu můžete používat vybrané aplikace sociálních sítí (Facebook, Twitter, Instagram a Pinterest) a nemusíte počítat data, která spotřebují. Zahrnuté aplikace vám data nečerpají.
 • Až do konce ledna 2018 si můžete zdarma vyzkoušet také Video Pass, účtovat ho budeme až od zúčtovacího období, které začíná v únoru 2018. S Video Passem můžete sledovat videa na YouTube, Stream.cz, Netflixu a v dalších vybraných aplikacích bez toho, aby vám čerpala data ze základního balíčku.
Jak si můžu balíček Social Pass zapnout?
Přihlaste se do aplikace Můj Vodafone, kde aktivaci jednoduše zařídíte.
Jestli ještě aplikaci ve svém chytrém telefonu nemáte, stáhněte si ji. Pro přihlášení potřebujete heslo.
Aktivaci balíčku najdete hned po přihlášení do aplikace nebo v sekci Moje nabídky.
Zapnutí zařídíme do 24 hodin a potvrdíme vám to SMSkou. Až do konce ledna 2018 vám za balíček nebudeme účtovat měsíční poplatek 99 Kč.

Další možnosti:

 1. Můj Vodafone na webu - aktivaci zadejte přes stránku vodafone.cz/vanoce.
 2. Linka péče o zákazníky - zapnutí Social Passu zařídíte také s operátorem na čísle *77 nebo 800 77 00 77 při volání z jiné sítě.

Je dobré vědět:

 • Standardní cena balíčku je 99 Kč měsíčně. Až do konce ledna 2018 vám za něj nic účtovat nebudeme. Po skončení bezplatného období za něj od následujícího zúčtovacího období zaplatíte standardní měsíční cenu 99 Kč. Pokud máte zúčtovací období například k 10. dni v měsíci, začneme vám balíček účtovat od 10. února 2018.
 • Před koncem bezplatného období vám pošleme SMSku, abychom vám připomněli, že od dalšího zúčtovacího období bude Social Pass účtovaný. Můžete se pak sami rozhodnout, zda si ho necháte, nebo si balíček vypnete.
 • Balíček si můžete zdarma aktivovat až do 31. ledna 2018. Pokud byste s ním nebyli spokojeni, kdykoliv si ho můžete vypnout, v tom případě ho od dalšího zúčtovacího období už neobnovíme.
 • Podívat se můžete také na podrobné podmínky vánoční nabídky.
Balíček Video Pass do konce ledna 2018 zdarma
 • V rámci vánoční promoakce si můžete zapnout také balíček Video Pass, účtovat vám ho začneme až od zúčtovacího období, které začíná v únoru 2018. standardní cena balíčku je 199 Kč měsíčně.
 • Ppřed koncem bezplatného období vám pošleme SMSku, abychom vám připomněli, že od dalšího zúčtovacího období bude Video Pass účtovaný. Můžete se pak sami rozhodnout, zda si ho necháte, nebo si balíček vypnete.
 • Balíček si můžete zdarma aktivovat až do 31. ledna 2018. Pokud byste s ním nebyli spokojeni, kdykoliv si ho můžete vypnout, v tom případě ho od dalšího zúčtovacího období už neobnovíme.
Aby vám fungoval Vodafone Pass, potřebujete jeden z podporovaných tarifů a volná data v základním balíčku. Kdybyste totiž vyčerpali objem dat ve svém tarifu nebo dosáhli DataStropu, nefungovaly by vám ani aplikace, které patří do balíčku Vodafone Pass. V takovém případě stačí, když si data navýšíte.
Social Pass jsem si zapnul už před vánoční nabídkou, musím něco dělat?

V tom případě nemusíte dělat vůbec nic. Balíček máte automaticky zdarma až do 31. ledna 2018.

K jakým tarifům si můžu Vodafone Pass zapnout?

Balíčky Vodafone Pass jsou kombinovatelné s většinou našich aktuálních tarifů. Pokud takový tarif ještě nemáte, můžete na něj přejít on-line, v našich prodejnách nebo po telefonu na Lince péče o zákazníky.

Vodafone Pass si můžete zapnout k následujícím tarifům (včetně jejich firemních variant):

 • Paušální tarify: tarify Red Naplno, Start 100/200/500 minut, tarify Red LTE a Smart, tarify Red+, #jetovtobě, tarify Red Profi.
 • Předplacené karty: balíček ke kartě Komplet v síti FIX, balíček ke kartě Komplet do všech sítí FIX.
TIP: Zákazníci, kteří používají tarif (Business) Red+, mohou Vodafone Pass automaticky využít na všech číslech, která jsou do tarifu zařazena. Balíček stačí aktivovat jednou k hlavnímu číslu správce, ke kterému účtujeme měsíční poplatek za tarif. Stejnou výhodu mohou využít také zákazníci, kteří ke svému tarifu používají SIM kartu pro sdílení dat.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

 • Vždy něco navíc
 • Nastavení vždy po ruce
 • Výdaje pod kontrolou
 • Nejlepší aplikace