nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Můj Vodafone

Switch to english →

Musím s Vodafone TV řešit přechod na DVB-T2?

 • Od listopadu 2019 a znovu od července 2020 začíná vypínání digitálního pozemního vysílání DVB-T.
 • Naši zákazníci s Vodafone TV se nemusejí o nic starat. Nemusejí si kupovat nové set-top boxy nebo TV přijímače a přitom budou i nadále sledovat své programy v té nejvyšší možné kvalitě.
 • Vodafone si zajišťuje příjem televizních programů z jiných zdrojů než z pozemního příjmu. S velkými vysílateli, jako jsou Česká televize, TV NOVA, TV Prima a TV Barrandov, máme svá vlastní propojení přímo ze studia a odbavovacího pracoviště. Tyto zdroje jsou logicky kvalitnější.
Mám Vodafone TV s nabídkou Klasik, Komfort nebo Komplet.
 • Ukončení DVB-T a přechod na DVB-T2 se vás vůbec netýká. Nadále budete sledovat všechny TV programy z jednotlivých nabídek Vodafone TV.
 • České programy v nabídkách Klasik, Komfort a Komplet jsou většinou už v HD kvalitě, a to přímo ze studií. I další programy budeme postupně převádět na vysílání ve vyšší obrazové kvalitě, tak jak budou dostupné od jednotlivých dodavatelů.
Mám od Vodafonu pouze internet, pomůže mi Vodafone TV vyřešit přechod na DVB-T2?
 • Ani naši zákazníci využívající jen internet nemusejí přechod na DVB-T2 řešit, stačí si doobjednat Vodafone TV Klasik za cenu 150 Kč měsíčně. V této ceně už je zahrnutý i pronájem set-top boxu.
 • S Vodafone TV Klasik získáte přes 55 TV programů a k tomu ještě malý tematický balíček s filmy a dětskými pořady, sportem nebo dokumenty v ceně. Většinu stanic si vychutnáte ve vysokém rozlišení HD, k dispozici máte 7denní zpětné zhlédnutí, 100 hodin pro osobní nahrávky a TV prostřednictvím aplikace na tabletech nebo mobilních telefonech.
Mění se v souvislosti s DVB-T2 něco v rámci mobilní aplikace Vodafone TV?

Pokud se díváte na Vodafone TV přes mobilní aplikaci, nemění se pro vás vůbec nic.

Mám Vodafone TV s nabídkou Klasik, Komfort nebo Komplet a Vodafone set-top box, musí mít můj TV přijímač podporu DVB-T2?

Nemusí, signál se do set-top boxu dostane po síti Vodafonu (přes internet) a box ho zpracuje. Do vaší televize se pak TV signál dostává přes HDMI kabel, takže zde vůbec nedochází k propojení s DVB-T2.

Budou Nova a Prima vysílat v HD při pozemním příjmu přes anténu v rámci DVB-T2?

Určitě ne. Česká televize už vysílá v HD v tzv. plném rozlišení 1920x1080. Nova a Prima budou vysílat v rozlišení 960x540, které se někdy označuje jako SD+ nebo q(kvazi)HD. Počet obrazových bodů oproti HD rozlišení je čtvrtinový. Jen pro srovnání, současné SD vysílání má rozlišení 720x576 řádků.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Stáhněte si aplikaci Můj Vodafone

Vše důležité vyřešíte přímo ve svém telefonu.

https://www.vodafone.cz/muj-vodafone/

Přihlaste se do Můj Vodafone

Spravujte svůj účet odkudkoliv.

Přihlášení

 • Vždy něco navíc
 • Nastavení vždy po ruce
 • Výdaje pod kontrolou
 • Nejlepší aplikace