Jak funguje balíček pro poslouchání hudby - Music Pass?

  • S balíčkem Music Pass můžete poslouchat hudbu kdekoliv a nemusíte si hlídat data ve svém tarifu. Přenesená data vám totiž nepočítáme.
  • Měsíční Music Pass stojí 99 Kč a zůstává aktivní, dokud si ho nevypnete. Využít můžete i jednorázový Music Pass na den za 9 Kč na 24 hodin. Cena nezahrnuje předplatné hudby, pokud ho aplikace nabízí.
  • Zapnout si můžete i víc různých balíčků Vodafone Pass najednou nebo výhodný Vodafone MultiPass.
  • Podívejte se také na obecné informace k fungování balíčků Vodafone Pass.

Jak si balíček zapnu nebo zruším?

Přihlaste se na Můj Vodafone a zvolte sekci Služby - Internet

Ke vstupu do samoobsluhy potřebujete heslo.

V části Vodafone Pass si vyberte balíček, který chcete využít.

Změnu vám potvrdíme SMSkou.

Další možnosti:

  1. Aplikace Můj Vodafone - jděte do sekce Moje služby (ve spodním levém rohu obrazovky), vyberte své telefonní číslo a následně nabídku Nastavení internetu. Zde si můžete Vodafone Pass zapnout
  2. Přes SMS - pro měsíční verzi pošlete zprávu ve tvaru MUSIC PASS vaše heslo na číslo 7700. Pro denní variantu využijte SMS ve tvaru MUSIC PASS vaše heslo a pošlete ji na číslo 7700.
  3. Linka péče o zákazníky - zapnutí Vodafone Passu zařídíte také s operátorem na čísle *77 nebo 800 77 00 77 při volání z jiné sítě.

Které aplikace můžu využít?

  • Podívejte se na aktuální seznam zahrnutých aplikací a jejich funkcionalit.
  • Správné fungování služby vám můžeme zaručit u oficiálních mobilních aplikací, které jsou do vybraného balíčku zařazeny. Aplikace je třeba používat v mobilu nebo tabletu, ve kterém je vložena SIM karta s aktivní službou Vodafone Pass. V případě využití alternativních aplikací nebo webových verzí služeb vám mohou být data počítána, protože nebudeme moct určit, že používáte zahrnuté aplikace.
  • Upozorňujeme, že na stažení aplikace z aplikačního obchodu se Vodafone Pass nevztahuje.

U jakého obsahu se data nepočítají a na co se naopak balíček nevztahuje?

V těchto případech vám data nepočítáme:

U jiných činností využíváte pro připojení svůj datový balíček určený pro univerzální využití. Zde uvádíme vybrané příklady situací, kdy jsou data počítána z vašeho datového balíčku pro univerzální využití:

Aby vám fungoval Vodafone Pass, potřebujete jeden z podporovaných tarifů a volná data v základním balíčku. Kdybyste totiž vyčerpali objem dat ve svém tarifu nebo dosáhli DataStropu, nefungovaly by vám ani aplikace, které patří do balíčku Vodafone Pass. V takovém případě stačí, když si data navýšíte.

K jakým tarifům si můžu Vodafone Pass zapnout?

Co když mám Připojení na měsíc a zapnu si Vodafone Pass na den?

Jak funguje aktivace nebo zrušení balíčku Vodafone Pass?