Vodafone

Kontrola výdajů

Je pro vás důležité mít vždy přehled o vašich výdajích? V této kapitole se dozvíte o nástrojích, které můžete pro jejich kontrolu využít.

Často kladené otázky

Co je to FlexiStrop?

FlexiStrop je služba, která zdarma hlídá výdaje na telefonním čísle. Při dosažení vámi stanovené částky FlexiStropu dojde k omezení placených služeb nad rámec paušálních balíčků až do konce zúčtovacího období. Díky tomu budete mít jistotu, že neutratíte více, než jste plánovali.

O dosažení 50 %, 90 % a 100 % FlexiStropu vás informujeme SMSkou. Po dosažení 100 % sice dojde k blokování placených služeb, ale budete moci i nadále využívat příchozí bezplatné služby a zbývající volné jednotky z vašeho tarifu či balíčků. Pokud nechcete, abychom vás při dosažení stanovené částky blokovali, máme pro vás službu FlexiLimit.

Co je to FlexiLimit?

FlexiLimit je služba, která vás zdarma informuje o měsíčních výdajích za všechny placené služby na vybraném telefonním čísle. Nastavte si individuální výši limitu v celých stokorunách a v případě dosažení 75 % a 100 % nastavené částky vám pošleme informační SMS.

Do FlexiLimitu započítáváme veškeré měsíční paušální poplatky, jednorázové a penalizační poplatky, služby nad rámec tarifu a balíčků, roamingové služby, Audiotex a Premium SMS. Pokud chcete své číslo při dosažení limitu zablokovat, abyste si byli jistí, že neutratíte nic navíc, máme pro vás službu FlexiStrop.