Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava
UK vlajka

Vše pro ukrajinské zákazníky: Огляд наших послуг та корисну інформацію ви знайдете тут.

zavři

Trinidad a Tobago

Dobrá zpráva. Tady nabízíme Roaming na den, a tak za denní poplatek můžete využívat služby jako doma.

Trinidad a Tobago

Ve vámi vybrané zemi nabízíme následující roamingové tarify.

Roaming na den

Nejpoužívanější

Volejte, posílejte SMS a datujte bez obav jako doma v ČR s denním balíčkem.

199 Kč na den

World Roaming

Platíte pouze za to, co skutečně provoláte, propíšete či prodatujete.

 • Odchozí hovor: 30,52 Kč/min.
 • Příchozí hovor: 17,81 Kč/min.
 • Odeslání SMS: 9,68 Kč
 • Odeslání MMS: 11,50 Kč
 • Mobilní internet: 7,70 Kč/MB

Spočítejte si, který tarif je pro vás nejvýhodnější v naší roamingové kalkulačce.

Zajímá vás cena přímo pro váš tarif? Přihlásit

Víte, že v těchto zemí světa můžete využít Roaming na den?

Afghánistán, Albánie, Alžírsko, Anguilla, Antigua a Barbuda, Argentina, Arménie, Aruba, Austrálie, Ázerbajdžán, Bahrajn, Bangladéš, Barbados, Bělorusko, Benin, Bermudy, Bolívie, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Britské Panenské ostrovy, Brunej, Burkina Faso, Curacao, Čad, Černá hora, Demokratická republika Kongo, Dominika, Dominikánská republika, Egypt, Ekvádor, Faerské ostrovy, Fidži, Filipíny, Francouzská Polynésie, Ghana, Grenada, Gruzie, Guatemala, Guinea-Bissau, Haiti, Honduras, Hongkong, Chile, Indie, Indonésie, Irák, Írán, Izrael, Jamajka, Japonsko, Jihoafrická republika, Jižní Korea, Jordánsko, Kajmanské ostrovy, Kambodža, Kanada, Katar, Kazachstán, Keňa, Kolumbie, Kostarika, Kuvajt, Kyrgyzstán, Libye, Macao, Madagaskar, Malajsie, Maroko, Mauricius, Mauritánie, Mexiko, Moldavsko, Mongolsko, Mosambik, Myanmar, Nepál, Niger, Nigérie, Nikaragua, Nizozemské Antily, Nový Zéland, Omán, Palestina, Panama, Papua-Nová Guinea, Paraguay, Pobřeží slonoviny, Portoriko, Rusko, Rwanda, Salvador, Samoa, Saúdská Arábie, Senegal, Severní Makedonie, Seychely, Singapur, Spojené arabské emiráty, Spojené státy americké, Srbsko, Srí Lanka, Středoafrická republika, Surinam, Svatá Lucie, Svatý Kryštof a Nevis, Svatý Vincenc a Grenadiny, Šalamounovy ostrovy, Švýcarsko, Tanzanie, Thajsko, Tchaj-wan (čínská provincie), Tonga, Trinidad a Tobago, Turecko, Turks a Caicos, Uganda, , Ukrajina, Uruguay, Uzbekistán, Vanuatu, , Zambie.

Jak naše roamingové služby fungují

S tarifem ve světě

Roaming na den

 • Za denní poplatek, který je závislý na zemi, ve které se pohybujete, můžete 24 hodin volat, SMSkovat i datovat jako doma. Čerpáte totiž jednotky ze svého domácího balíčku. Detaily o cenách a dostupnosti služby najdete na stránkách Roamingu na den.

World Roaming

 • Tento tarif vám poslouží ve 190 zemích světa, třeba i na africkém safari. Platíte jen to, co skutečně provoláte, protextujete nebo prodatujete. Ceny se liší podle destinace a jejich přehled i další informace o službě najdete na stránkách World Roamingu.

Připojení ze zahraničí

 • Internet vás může provázet i na cestách. Stačí si vybrat z možností Připojení na den nebo Připojení nastálo a být online kdekoliv. Informace o dostupnosti služby a ceny najdete na stránkách Připojení ze zahraničí.

S předplacenou kartou ve světě

World Roaming

 • Tento tarif vám poslouží ve 190 zemích světa, třeba i na africkém safari. Platíte jen to, co skutečně provoláte, protextujete nebo prodatujete. Ceny se liší podle destinace a jejich přehled i další informace o službě najdete na stránkách World Roamingu.

Připojení ze zahraničí

 • Internet vás může provázet i na cestách. Stačí si vybrat z možností Připojení na den nebo Připojení nastálo a být online kdekoliv. Informace o dostupnosti služby a ceny najdete na stránkách Připojení ze zahraničí.Než vyrazíte na cesty

Roaming  je potřeba

Aby v cizině všechno fungovalo jak má, potřebujete mít zapnutý roaming. A to jak v EU, tak ve světě. Nastavit si ho můžete jednoduše v Můj Vodafone.
Vyberte si nejlepší řešení

Pokud vyrážíte mimo EU, pomůže vám v rozhodování, jakou službu použít roamingová kalkulačka.  Stačí zadat zemi, kam se chystáte. 
Účet nonstop pod kontrolou

Spravujete své roamingové služby a vše ostatní i na cestách. S aplikací Můj Vodafone je to snadné, její použití je totiž zadarmo a bez čerpání dat i v zahraničí.

Nastavit v Můj Vodafone

Často kladené otázky

Chci volat někomu, kdo je v zahraničí. Používám při tom roaming?

Když jste na území ČR, roaming nepoužíváte. Cena volání bude záležet na tom, jaké číslo voláte. Pokud voláte z ČR na české číslo, které je momentálně kdekoliv v zahraničí, nic se nemění, stále zaplatíte jen cenu za místní hovor. Naopak kdykoliv voláte z ČR na zahraniční číslo, jedná se o Volání do zahraničí

Chystám se na cestu za hranice, co bych měl zkontrolovat před odjezdem?

Především si zkontrolujte, jestli máte zapnutý roaming. Bez něj vám telefon mimo ČR fungovat nebude. Doporučujeme také ověřit, jaké podmínky a ceny platí v zemi, do které se chystáte. Nejlépe to můžete zjistit v Roamingové kalkulačce, v aplikaci Můj Vodafone ji najdete v nabídce Jedu do zahraničí. V Centru péče jsme pro vás připravili i další dobré tipy, které se vám před cestou budou hodit.

Jak poznám, že mi telefon bude v zemi, kam se chystám, fungovat?

 • Zkontrolujte, že máte zapnutý roaming. Nastavení najdete ve webové samoobsluze Můj Vodafone v sekci Služby – Zahraničí nebo v aplikaci Můj Vodafone.
 • Ověřte si v návodu k telefonu, že podporuje frekvence, které používají místní operátoři. V Evropě by vše mělo fungovat úplně bez potíží, ve vzdálenějších zemích ale někteří operátoři používají jiné typy sítí a mohlo by se stát, že tam váš telefon spolupracovat nebude.
 • Také koukněte, zda máte povolený roaming v nastavení telefonu. To se týká zejména datového roamingu, který bývá v základu zakázaný.

Chystám se na plavbu lodí, jak funguje roaming na vodě nebo případně ve vzduchu?

Díky našim partnerům můžete volat i na některých trajektových spojích nebo na palubě letadla. Informace o těchto službách a ceny najdete na stránkách partnerů.

Pokud se chystáte na jachtu, bude signál samozřejmě závislý na vzdálenosti od břehu a kvalitě sítě daného místního operátora. U vzdálenějších plaveb je lepší počítat s určitou nedostupností nebo případně spoléhat na satelitní telefon, kterým bývají lodě často vybaveny.

Upozorňujeme, že při využití těchto sítí vám služby účtujeme vždy podle cen 3. roamingové zóny a nezáleží na tom, mezi jakými zeměmi cestujete.

Mohu své volné minuty pro volání do zahraničí využívat i mimo ČR - např. v zemích EU?

Když máte v tarifu volné minuty pro volání do zahraničí (např. Red LTE Super, Red LTE Premium, Red Naplno 10 a 20 GB), můžete je použít pouze pro volání z České republiky do vybraných zemí.

Potřebujete volat do zahraničí?

Hledáte způsob, jak co nejvýhodněji volat své rodině, přátelům či obchodním partnerům mimo Českou republiku? Pak pro vás máme službu Volání do zahraničí.

Trinidad a Tobago předvolba (+868)

Trinidad a Tobago – roamingové služby a partneři

Podívejte se na přehled dostupných partnerů a jejich služeb.

Trinidad a Tobago - partneři na zemi

  Hlas Data Přímé volání 3G SMS MMS LTE 5G  
Digicel Ano Ano Ano Ano Ano Ano Ne Ne

Tento roamingový partner podporuje služby Roaming na den a Roaming ke kartě na den.

Legenda Příchozí hovor Odchozí hovor Cena za SMS Cena za MMS Cena za data
Zóna 2 17,81 Kč / min 30,52 Kč / min 9,68 Kč 11,50 Kč 7,70 Kč / MB

Trinidad a Tobago - partneři ve vzduchu

  Hlas Data Přímé volání 3G SMS MMS LTE 5G  
Aeromobile Ano Ano Ano Ne Ano Ano Ne Ne
 • Mezinárodní prefix: +868
 • Zobrazení na displeji: Aeromob, Aeromobile, 901 14
 • Frekvence: 900/1800
 • Web: http://www.aeromobile.net
Legenda Příchozí hovor Odchozí hovor Cena za SMS Cena za MMS Cena za data
Zóna 3 35,59 Kč / min 61,01 Kč / min 14,52 Kč 11,50 Kč 302,50 Kč / MB

Upozorňujeme, že při využití těchto sítí vám služby účtujeme vždy podle cen 3. roamingové zóny a nezáleží na tom, mezi jakými zeměmi cestujete.

Trinidad a Tobago - partneři na vodě

  Hlas Data Přímé volání 3G SMS MMS LTE 5G  
Vodafone Malta - Maritime Services Ano Ano Ano Ne Ano Ano Ne Ne
Legenda Příchozí hovor Odchozí hovor Cena za SMS Cena za MMS Cena za data
Zóna 3 35,59 Kč / min 61,01 Kč / min 14,52 Kč 11,50 Kč 302,50 Kč / MB

Upozorňujeme, že při využití těchto sítí vám služby účtujeme vždy podle cen 3. roamingové zóny a nezáleží na tom, mezi jakými zeměmi cestujete.

Pomohly vám informace na této stránce?