Vodafone

S námi jste doma všude v EU

Voláte, SMSkujete a datujete bez roamingových příplatků. Zkrátka za ceny jako doma.

Tady všude si budete užívat naše služby jako doma

Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guayana, Gibraltar, Guadeloupe, Guernsey, Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Manský ostrov, Martinik, Mayotte, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Reunion, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Vatikán, Velká Británie

Jsou to země Evropského hospodářského prostoru - takže zjednodušeně celá EU a k tomu navrch Island, Lichtenštejnsko a Norsko. U nás je označujeme jako zónu 1.

Jak naše roamingové služby fungují

S tarifem v EU

Mám neomezený tarif do všech sítí

 • Neomezené SMS a minuty do všech sítí využíváte v EU stejně jako doma. I surfovat můžete naplno. Datový balíček máte celý k dispozici.

Mám tarif s volnými jednotkami

 • Volné jednotky do všech sítí (minuty, SMS) budete čerpat stejně jako doma. Po jejich vyčerpání zaplatíte za minutu volání nebo SMS stejně jako v ČR. Datový balíček máte celý k dispozici.

Mám tarif s volnými jednotkami do sítě Vodafonu

 • Volné jednotky jen do sítě Vodafone v zahraničí čerpat nepůjdou. V roamingu tedy zaplatíte cenu jako za minutu volání nebo SMS mimo naši síť. Datový balíček máte celý k dispozici.

S předplacenou kartou v EU

Mám předplacenou kartu

 • I s předplacenkou budete v EU volat, SMSkovat a datovat jako doma, za ceny mimo síť Vodafone.

Mám balíčky k předplacené kartě

 • Balíčky ke kartě s volnými jednotkami do všech sítí využijete v EU úplně stejně jako doma. Po vyčerpání volných minut, SMS nebo dat za ně zaplatíte jako v ČR.
 • Balíček s volnými jednotkami pouze do sítě Vodafonu nejde v zahraničí čerpat. V roamingu tedy zaplatíte cenu jako za minutu volání nebo SMS mimo naši síť.

S tarifem ve světě

I ve světe budete ve spojení, máte na výběr z našich tří roamingových tarifů:

Roaming na den

 • Za denní poplatek 199 Kč můžete 24 hodin volat, SMSkovat jako doma. Čerpáte totiž jednotky ze svého domácího tarifu. Prodatovat můžete až 100 MB denně ze svého domácího datového balíčku. Podívejte se na detaily o službě.

World Roaming

 • Tento tarif vám poslouží ve 190 zemích světa, třeba i na africkém safari. Platíte jen to, co skutečně provoláte, protextujete nebo prodatujete. Ceny se liší podle destinace a jejich přehled i další informace o službě najdete na stránkách World Roamingu.

Připojení ze zahraničí

 • Internet vás může provázet i na cestách. Stačí si vybrat z možností Připojení na den nebo Připojení nastálo a být online kdekoliv. Informace o dostupnosti služby a ceny najdete na stránkách Připojení ze zahraničí.

S předplacenou kartou ve světě

I s předplacenkou můžete být ve světě ve spojení, stačí využít jeden z našich tarifů:

World Roaming

 • Tento tarif vám poslouží ve 190 zemích světa, třeba i na africkém safari. Platíte jen to, co skutečně provoláte, protextujete nebo prodatujete. Ceny se liší podle destinace a jejich přehled i další informace o službě najdete na stránkách World Roamingu.

Připojení ze zahraničí

 • Internet vás může provázet i na cestách. Stačí si vybrat z možností Připojení na den nebo Připojení nastálo a být online kdekoliv. Informace o dostupnosti služby a ceny najdete na stránkách Připojení ze zahraničí.

Představte si, že jste v Paříži - zavoláte dětem domů, kontrola musí být, potom se chcete pochlubit svým britským kamarádům, že jste zdolali Eiffelovku rychleji než oni vloni a nakonec cinknete manželce, kdy asi tak skončí s prohlídkou Louvru. Voláte evropsky, ale platíte česky.

 Zkrátka ať voláte nebo SMSkujete na jakékoli číslo v rámci zóny 1, platit budete jako doma.

A pokud voláte z domova (ČR) na české číslo, které je momentálně kdekoliv v zahraničí, nic se nemění, stále zaplatíte jen cenu za místní hovor.

Než vyrazíte na cesty

Roaming  je potřeba

Aby v cizině všechno fungovalo jak má, potřebujete mít zapnutý roaming. A to jak v EU, tak ve světě. Nastavit si ho můžete jednoduše v Můj Vodafone.
Vyberte si nejlepší řešení

Pokud vyrážíte mimo EU, pomůže vám v rozhodování, jakou službu použít roamingová kalkulačka.  Stačí zadat zemi, kam se chystáte. Můžete mrknout i na naše roamingové partnery.
Účet nonstop pod kontrolou

Spravujete své roamingové služby a vše ostatní i na cestách. S aplikací Můj Vodafone je to snadné, její použití je totiž zadarmo a bez čerpání dat i v zahraničí.

Potřebujete volat do zahraničí?

Hledáte způsob, jak co nejvýhodněji volat své rodině, přátelům či obchodním partnerům mimo Českou republiku? Pak pro vás máme službu Volání do zahraničí.

Pomohly vám informace na této stránce?