Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus

Můj Vodafone

Až do konce června soutěžte s Mastercard o skvělé telefony Samsung S9 a S9 Plus.

Zaplaťte kartou Mastercard a vyhrajte

Naše platební brána je teď chytřejší. Nově podporuje i platby Masterpass peněženkou a zapamatuje si pěkně všechny údaje vaší karty Mastercard. V mobilní aplikaci Můj Vodafone nebo v Internetové samoobsluze muj.vodafone.cz je zadáte jen jednou a příště už budete mít celou platbu předvyplněnou. Jednou zadáte a pak už jen klikáte. Je to vždy bezpečné a diskrétní, vaše údaje zná jen banka.

Co můžete vyhrát?

Rozdělíme mezi vás 1× Samsung Galaxy S9 Plus a 4× Samsung Galaxy S9.

   

Jak můžete vyhrát?

Je to snadné. Stačí, když zaplatíte své Vyúčtování nebo si dobijete kredit v mobilní aplikaci Můj Vodafone či v Internetové samoobsluze Můj Vodafone pomocí platební karty Mastercard či služby Masterpass.

Více informaci o soutěži naleznete v Pravidlech soutěže.