Soutěžte o nabité ceny od EcoFlow

Představte si, že jste na cestách a všechny svoje oblíbené spotřebiče, chytrá zařízení, drony a kamery máte stále k dispozici a nabité. Že je to utopie? Ale kdeže. S nabíjecí bateriovou stanicí EcoFlow River 600 si dokonce můžete troufnout pod stan nebo do karavanu a třeba si i něco uvařit. Naopak Power banka EcoFlow River Bank pak skvěle poslouží např. v letadle nebo při výletech nalehko.

Už žádné hlučné a zapáchající agregáty! Čistá energie ve výkonných bateriích s možností dobití i solární energií zní o dost lépe, nemyslíte?

Nabíjecí stanice EcoFlow River 600 vám v tichosti umožní napájení domácích spotřebičů (od notebooku, přes TV, až po ledničku) tam, kde zdroj proudu není, nebo v případě jeho výpadku. A k tomu všemu vypadá skvěle. Vy teď jednu takovou výkonnou nabíjecí stanici můžete vyhrát! A nejen ji, ve hře je i jedna nadupaná Power banka EcoFlow River Bank na cesty.

Ceny

Jak na to?

Stačí vyplnit malý soutěžní dotazník a mít trochu štěstí. Vybrat můžete vždy jen jednu z možností. Čas máte až do 18.12.2020.

* Kde převážně byste využili nabíjecí stanici EcoFlow?
* Kde žijete, respektive odebíráte proud?
* Setkali jste se už někdy s takto výkonnou nabíjecí stanicí?
* Jak často se ocitnete bez proudu (plánované i nečekané odstávky)?
* Využili byste na cestách zásuvku na 230V (napájení notebooku, mini chladničky apod.)?

Souhlas se zpracováním osobních údajů v rámci probíhající soutěže o Bateriovou stanici EcoFlow River 600 a Power banku EcoFlow River Bank v aplikaci Můj Vodafone

Pravidla soutěže o Bateriovou stanici EcoFlow River 600 a Power banku EcoFlow River Bank v aplikaci Můj Vodafone