Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Samostatnost se vyplácí

Vyhrajte tarif na celý rok zdarma nebo chytrý telefon.

Vyhrajte tarif na celý rok zdarma nebo chytrý telefon

Pokud budete samostatní a jakkoli využijete aplikaci Můj Vodafone nebo stránky muj.vodafone.cz, tak můžete soutěžit.

Pro registraci do soutěže je třeba po přihlášení do aplikace Můj Vodafone nebo muj.vodafone.cz ještě stisknout tlačítko „Chci soutěžit“. Tím se číslo, pod kterým jste přihlášeni, zařadí do slosování. V aplikaci Můj Vodafone i na webové samoobsluze zařídíte spoustu podstatného na vašem účtu a získáte tam přehledné informace. Tak nenechávejte Váš „Můj Vodafone“ zahálet.

Tak neváhejte! 6. prosince, na Mikuláše, vylosujeme 10 šťastlivců, kteří získají nový telefon, a pro 30 zákazníků máme tarif zdarma na různě dlouhou dobu.

Soutěž probíhá od 12. října do 6. prosince. Výherce brzy nato kontaktujeme, abychom s nimi domluvili předání ceny nebo její aktivování.

Registrovat do soutěže se můžete do 16. listopadu. Od 15. listopadu od 10:30 hodin, je možná registrace přes muj.vodafone.cz.

Jaké výhry můžete získat?

Zákazníci s tarifním řešením se mohou těšit na tyto ceny:

  • 1x bezplatné využívání vašeho tarifu na celý rok
  • 14x bezplatné využívání vašeho tarifu na tři měsíce

Pro zákazníky s předplacenou kartou jsme připravili:

  • 1x bezplatné využívání vašeho balíčku k předplacené kartě na celý rok
  • 14x bezplatné využívání vašeho balíčku k předplacené kartě na tři měsíce
  • Pokud nevyužíváte balíčky k předplacené kartě, získáte bezplatné využívání balíčku "Komplet v síti".

Navíc dalších 10 vybraných zákazníků vyhraje telefon, a to:

Kdo může soutěžit?

Nefiremní zákazníci, kteří jsou registrovaní v soutěži.

Zaregistrujte se v Můj Vodafone ještě dnes.

Podmínky soutěže.