Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Zrušte si pevnou linku a volejte i z mobilu do pevné sítě neomezeně

17. května 2007

Nechcete si zrušit pevnou linku jen proto, že potřebujete volat babičkám, které nemají mobilní telefon? A že volání z mobilu na pevnou linku je drahé? Buďte zákazníkem Vodafonu a za měsíční poplatek volejte neomezeně na všechna čísla pevných linek v České republice. Vodafone totiž od 21. května zavede 2 nové balíčky se zvýhodněným voláním na pevné linky a navíc rozšiřuje svůj stávající Program kamarádi o možnost neomezeného volání a SMSkovaní na pevné linky. Program na pevnou Nový balíček Program na pevnou umožní zákazníkům za 530 Kč (včetně 19% DPH) měsíčně neomezeně volat na všechny pevné linky v České republice a v to jakoukoliv dobu. Dostupný je pro zákazníky tarifů Nabito, Naplno, Řekni mi, Povídej, Nezavěšuj, Volám málo, Volám často, Volám stále a Junior.

Nechcete si zrušit pevnou linku jen proto, že potřebujete volat babičkám, které nemají mobilní telefon? A že volání z mobilu na pevnou linku je drahé? Buďte zákazníkem Vodafonu a za měsíční poplatek volejte neomezeně na všechna čísla pevných linek v České republice.

Vodafone totiž od 21. května zavede 2 nové balíčky se zvýhodněným voláním na pevné linky a navíc rozšiřuje svůj stávající Program kamarádi o možnost neomezeného volání a SMSkovaní na pevné linky.

Program na pevnou

Nový balíček Program na pevnou umožní zákazníkům za 530 Kč (včetně 19% DPH) měsíčně neomezeně volat na všechny pevné linky v České republice a v to jakoukoliv dobu. Dostupný je pro zákazníky tarifů Nabito, Naplno, Řekni mi, Povídej, Nezavěšuj, Volám málo, Volám často, Volám stále a Junior.

Program na pevnou mimo špičku

Balíček Program na pevnou mimo špičku je určen především pro ty, kteří chtějí telefonovat na pevné linky mimo špičku. Za 240 Kč (včetně 19% DPH) měsíčně získají uživatelé stejných tarifů jako u balíčku Program na pevnou neomezené volání na všechny pevné linky v České republice mimo špičku. V případě tohoto balíčku je čas mimo špičku o víkendech po celý den a ve všedních dnech je oproti konkurenci posunut o 2 hodiny, tzn. od 18 hodin do 8 hodin).

Rozšířený Program kamarádi

V rámci Programu kamarádi si stávající i noví nefiremní zákazníci s tarify Nabito, Naplno, Řekni mi, Povídej, Nezavěšuj a Junior mohli doposud vybrat 1 až 4 čísla svých nejbližších v síti Vodafone a za měsíční poplatek od 179 Kč do 286 Kč (s 19% DPH podle počtu vybraných čísel) na tato čísla neomezeně volat a posílat textové zprávy. Od 21. května je Program kamarádi rozšířen i na všechna čísla pevných linek v České republice.

„Děláme to, co chtějí naši zákazníci. Osvobodit je od pevné linky, kterou si drží jen kvůli několika málo hovorům a musí za ní platit vysoký paušál. Ze stejného důvodu jsme se také rozhodli nabízet trvalé a neomezené volání na všechny pevné linky z mobilu,“ říká Chris Robbins, viceprezident pro marketing Vodafonu.

Aktivace Programu kamarádi a obou Programů na pevnou je možná přes všechny dostupné prodejní kanály Vodafonu, od Internetové samoobsluhy na www.vodafone.cz přes Vodafone prodejní linku 800/777 777 nebo přímo na prodejnách.

„Při tvorbě balíčků jsme se soustředili hlavně na to, aby neomezené volání bylo dostupné všem, jako trvalá výhoda, nikoli časově omezená promonabídka. Zákazník také nemusí nejprve vyčerpat volné minuty z tarifu a může tak využívat neomezené volání prakticky ihned po aktivaci,“ říká Lukáš Kružberský, marketingový manažer Vodafonu a dodává: „V podobném strategickém duchu již několik let nabízíme zákazníkům i další služby jako např. Balíček víkendové hovory a Balíček víkendové SMS.“ V rámci nich tarifní zákazníci Vodafonu za měsíční paušál 179 Kč, respektive 108 Kč (včetně 19% DPH) získají možnost neomezeného volání, respektive posílání SMS v síti Vodafonu během víkendů.

V rámci speciální nabídky mají zákazníci nyní možnost vyzkoušet si jeden z 5 balíčků neomezených služeb (Program na pevnou, Program na pevnou mimo špičku, Program kamarádi, Balíček víkendové hovory, Balíček víkendové SMS) na jeden měsíc zcela zdarma. Stačí jen, pokud si službu aktivují do konce července a pak mohou např. v rámci Programu na pevnou volat na všechny pevné linky v České republice po dobu měsíce zadarmo.

Více informací na www.reklamstina.cz.