Vodafone

VYZKOUŠEJTE SI SLUŽBY VODAFONU NA MĚSÍC ZDARMA

31. ledna 2006

Přidejte se k Vodafonu a vyzkoušejte jeho služby po dobu měsíce zdarma. Během prvního měsíce se můžete sami rozhodnout, zda s Vodafonem zůstanete, nebo zda SIM kartu jednoduše vrátíte bez jakýchkoliv poplatků zpátky operátorovi. Je to ve vašich rukou. Každý zákazník, který si v období od 1.února do 30.

Přidejte se k Vodafonu a vyzkoušejte jeho služby po dobu měsíce zdarma. Během prvního měsíce se můžete sami rozhodnout, zda s Vodafonem zůstanete, nebo zda SIM kartu jednoduše vrátíte bez jakýchkoliv poplatků zpátky operátorovi. Je to ve vašich rukou.

Každý zákazník, který si v období od 1.února do 30. dubna pořídí novou SIM kartu bez písemné smlouvy s některým z tarifů Naplno (kromě Rozjezdu Naplno), získá od Vodafonu na jeden měsíc:

  • Až 500 volných minut – dle zvoleného tarifu.
  • Nulový měsíční paušál.
  • Navíc 300 Kč (357 Kč s DPH) na vyzkoušení Vodafone služeb (kromě roamingu a volání na linky se zvýšenou tarifikací).
  • A k tomu možnost pořídit si mobilní telefon za zvýhodněnou cenu (již od 7 Kč).

Nabídka se samozřejmě vztahuje i na zákazníky, kteří k Vodafonu přejdou od jiného operátora v rámci přenositelnosti čísel.

Zákazník si tedy může vyzkoušet kompletní balíček Vodafonu na měsíc zdarma. Pokud si do konce dubna pořídí například tarif 500 Naplno, může za měsíc protelefonovat 500 minut zdarma bez placení paušálu. K tomu navíc získá 300 Kč na vyzkoušení hlasových i datových služeb a možnost si vybrat mobilní telefon za cenu začínající již od 7 Kč. Zákazník má zároveň možnost SIM kartu nebo mobilní telefon do 30 dnů jednoduše vrátit, pokud již dále nebude chtít využívat služby Vodafonu.

Vodafone se vstupem na trh zavádí jednodušší a výhodnější roaming, pokračuje ve zkvalitňování sítě a signálu, zavedl nepřetržitý servis operátorské linky 24 hodin 7 dní v týdnu a zachovává stejné ceny za volání do všech sítí v jakoukoliv dobu.

Více informací naleznete na www.vodafone.cz.