Vodafone

Vydejte se s Oskarem do vesmíru

09. června 2003

Majitelé Oskarových telefonů se mohou ode dneška bavit další hrou – SMS Misí. Textovková sci-fi zavede hráče do vzdálené budoucnosti a ještě vzdálenějšího vesmíru, kde si lze úspěšným plněním mise vysloužit pěkný telefon a spoustu dalších cen. Z technických důvodů se sice nebude jednat přímo o aktuální telefony z roku 2680, ale i takové muzeální kousky jako SonyEricsson T610, Nokia 3650 nebo Siemens S55 mohou sběratele potěšit. V SMS Misi pomocí textovek ovládáte zdatného robota, který má na nehostinné planetě vypátrat členy ztracené expedice a zachránit je návratem na mateřskou loď. Všechny příkazy se odesílají na číslo 38038, přičemž každá taková textovka stojí 1,90 Kč včetně DPH.Majitelé Oskarových telefonů se mohou ode dneška bavit další hrou – SMS Misí. Textovková sci-fi zavede hráče do vzdálené budoucnosti a ještě vzdálenějšího vesmíru, kde si lze úspěšným plněním mise vysloužit pěkný telefon a spoustu dalších cen. Z technických důvodů se sice nebude jednat přímo o aktuální telefony z roku 2680, ale i takové muzeální kousky jako SonyEricsson T610, Nokia 3650 nebo Siemens S55 mohou sběratele potěšit.

V SMS Misi pomocí textovek ovládáte zdatného robota, který má na nehostinné planetě vypátrat členy ztracené expedice a zachránit je návratem na mateřskou loď. Všechny příkazy se odesílají na číslo 38038, přičemž každá taková textovka stojí 1,90 Kč včetně DPH. Ke hře je dále zapotřebí počítač připojený k internetu.

O co se hraje? Každý měsíc si dva nejúspěšnější hráči odnesou telefon, který si sami vyberou z široké nabídky. Třetí až 14. cenu představují dobíjecí kupóny služby :-) mojelogo a konečně hráči na pozicích 15-30 dostanou elegantní dárek od Oskara.

Pokud chcete ihned začít hrát, stačí poslat slovo MISE na číslo 38038. Abyste si mohli vyzvednout případnou výhru, je třeba se kdykoli v průběhu soutěže zaregistrovat zasláním textovky REG jmeno prijmeni ulice cislo mesto psc.

SMS Mise je po SMS Trefě další hrou, která vznikla v rámci partnerského programu OskarZóna. Pro Oskara ji vytvořila brněnská společnost Axima, která též zodpovídá za její provoz. Podrobné informace o příběhu, ovládání, cenách i výsledcích lze nalézt na stránce www.smsmise.cz. Hodně štěstí!