Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vstupte do multimediálního světa Vodafone live!,

30. května 2006

Vodafone spouští 30. května v ČR celosvětově známou službu Vodafone live!, která zákazníkům nabízí ucelené řešení využívání mobilního portálu. Základními pilíři služby jsou: mobilní portál, který je multimediálním zdrojem praktických informací a zábavy v mobilním telefonu, přednastavené Vodafone live! telefony, které umožňují přímý přístup na portál pomocí 1 kliknutí, surfování v menu včetně prohlížení náhledů obsahu zdarma a přehled o ceně obsahu vždy předem (před potvrzením nákupu), zákazníci, kteří si koupí Vodafone live! telefon, si mohou po dobu jednoho měsíce vyzkoušet službu Vodafone live! zdarma v rozsahu nabídky „Vodafone live! promo“. Nabídka je tak přístupná pro širokou veřejnost jak po uživatelské, tak po finanční stránce. Vodafone live! TELEFONY Vodafone live! telefony jsou označené logem Vodafone a mají speciální tlačítko (softwarové nebo hardwarové), které umožňuje velmi snadný a rychlý přístup na portál, bez jakéhokoliv dodatečného nastavování telefonů.

Vodafone spouští 30. května v ČR celosvětově známou službu Vodafone live!, která zákazníkům nabízí ucelené řešení využívání mobilního portálu. Základními pilíři služby jsou:

  • mobilní portál, který je multimediálním zdrojem praktických informací a zábavy v mobilním telefonu,
  • přednastavené Vodafone live! telefony, které umožňují přímý přístup na portál pomocí 1 kliknutí,
  • surfování v menu včetně prohlížení náhledů obsahu zdarma a přehled o ceně obsahu vždy předem (před potvrzením nákupu),
  • zákazníci, kteří si koupí Vodafone live! telefon, si mohou po dobu jednoho měsíce vyzkoušet službu Vodafone live! zdarma v rozsahu nabídky „Vodafone live! promo“.

Nabídka je tak přístupná pro širokou veřejnost jak po uživatelské, tak po finanční stránce.

Vodafone live! TELEFONY

Vodafone live! telefony jsou označené logem Vodafone a mají speciální tlačítko (softwarové nebo hardwarové), které umožňuje velmi snadný a rychlý přístup na portál, bez jakéhokoliv dodatečného nastavování telefonů. Každý telefon je přitom zvlášť přizpůsobený pro jednoduché a zároveň plnohodnotné využívání portálu.

Pro nové zákazníky služby je připravená široká nabídka Vodafone live! telefonů za příznivé ceny. V průběhu června Vodafone uvede devět modelů (značek Nokia, Samsung, Sony Ericsson, Motorola), z nichž je zcela exkluzivní Nokia 6234 a novinkou na trhu je Nokia 6131.

OBSAH PORTÁLU

Zákazníci mají s Vodafone live! přístup k nejaktuálnějším zprávám a informacím ze sportu, k pravidelně aktualizovaným praktickým informacím o počasí a dopravě, kulturním tipům nebo též obrázkům melodiím, hrám a zábavným aplikacím. V přehledně uspořádaném menu portálu s barevnými ikonami se přitom snadno až intuitivně orientuje. </ br> Portál zahrnuje „obsah k prohlížení“ (sekce: Zprávy a počasí, Sport, Zábava, Informace a služby a vybraný obsah v sekci Erotika) a „obsah ke stažení“ (sekce: Hudba, Hry a aplikace, Obrázky, Erotika).

TRANSPARENTNÍ CENY

Účtování a ceny ve Vodafone live! jsou velmi přehledné. Za prohlížení menu Vodafone live! včetně náhledů obsahu zákazníci neplatí vůbec nic. Platí jenom za obsah, který si chtějí prohlédnout (zprávy, sport, počasí a další od 7,- Kč na den) nebo stáhnout do mobilu (obrázky, melodie, animace, hry a další od 30,- Kč za kus) . Cenu vybraného obsahu přitom znají zákazníci vždy předem. Díky tomu mají vždy přehled a nemusí mít obavy z překročení plánovaných výdajů.

NABÍDKA „Vodafone live! promo“

Všem svým zákazníkům (tarifním nebo netarifním), kteří si koupí Vodafone live! telefon, nabízí operátor možnost vyzkoušet si službu Vodafone live! zdarma po dobu 1 měsíce.

Po dobu trvání této nabídky získají zákazníci zdarma přístup k „obsahu k prohlížení“ v sekcích Vodafone live! (Zprávy a počasí, Sport, Zábava a Informace a služby) a možnost stáhnout si zdarma až 15 kusů vybraného „obsahu ke stažení“, vždy maximálně 5 kusů z každé sekce (Hry a aplikace, Hudba a Obrázky).