Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone zve na cyklojízdu v Praze a na Pardubicku

16. září 2009

Vodafone zve zákazníky a veřejnost na pražskou cyklojízdu a související pouliční slavnost bez aut Zažít město jinak, kterou organizuje iniciativa Auto*mat v neděli 20. září v rámci Evropského týdne mobility. Den předtím se uskuteční cyklojízda také na Pardubicku. Obě akce proběhnou za účasti desítek zaměstnanců Vodafonu včetně zástupců nejvyššího vedení. „Na každého, kdo se zúčastní cyklojízdy, čeká v Praze také pouliční slavnost se spoustou netradičních atrakcí pro celou rodinu a na Pardubicku zase koncert zajímavé kapely a jedinečný výhled na okolí," uvedl Přemysl Filip, Senior manažer společenské odpovědnosti Vodafone ČR a doplňuje: „Pokud nám navíc účastníci cyklojízdy v ČR zašlou zajímavé fotografie, pět nejzajímavějších oceníme značkovými cyklo kalhotami.

Vodafone zve zákazníky a veřejnost na pražskou cyklojízdu a související pouliční slavnost bez aut Zažít město jinak, kterou organizuje iniciativa Auto*mat v neděli 20. září v rámci Evropského týdne mobility. Den předtím se uskuteční cyklojízda také na Pardubicku. Obě akce proběhnou za účasti desítek zaměstnanců Vodafonu včetně zástupců nejvyššího vedení.

„Na každého, kdo se zúčastní cyklojízdy, čeká v Praze také pouliční slavnost se spoustou netradičních atrakcí pro celou rodinu a na Pardubicku zase koncert zajímavé kapely a jedinečný výhled na okolí," uvedl Přemysl Filip, Senior manažer společenské odpovědnosti Vodafone ČR a doplňuje: „Pokud nám navíc účastníci cyklojízdy v ČR zašlou zajímavé fotografie, pět nejzajímavějších oceníme značkovými cyklo kalhotami."

Program cyklojízdy Pardubice – Chrudim - Podhůra v sobotu 19. září:

 • 14 hodin: Start cyklojízdy v Pardubicích na Pernštýnském náměstí směrem Chrudim - Podhůra
 • Cyklisté se mohou připojit i v 15 hodin v Chrudimi u divadla
 • V cíli na Podhůře, místě s jedinečným výhledem na Chrudim a Pardubice, zahraje k tanci a poslechu skupina Trdlo

Program pražské pouliční slavnosti bez aut Zažít město jinak v neděli 20. září od 12 do 19 hodin mezi náměstím Míru a I.P.Pavlova:

 • 14 hodin: Start cyklojízdy z náměstí Míru
 • Módní přehlídka na kolech
 • Soutěž Čilichilli o 10 000 Kč na útratu v restauraci dle vlastního výběru
 • Svezení na velotrixech a unikátní čtyřkolo
 • Latinskoamerická zóna s mexickou kuchyní
 • Zóna bollywoodského filmu s tanci
 • Pouliční divadlo a Bubnování na ulici
 • Soutěž Hoď si starým mobilem o ceny
 • Autorská čtení
 • Dětský koutek

Vodafone se již potřetí aktivně zapojí do Týdne mobility. V roce 2007 nabízel zákazníkům jízdní řády v mobilu zdarma a následující rok přidal zdarma ještě jízdenky na MHD ke každému nákupu. Letos se stal spolu s Nadací Vodafone partnerem iniciativy Auto*mat, která organizuje cyklojízdu v Praze a podporuje také Město na kolech, organizátora pardubické cyklojízdy. Navíc 5 nejzajímavějších fotek s popisem z akce, které zašlou účastnící jakékoliv cyklojízdy v ČR na email: odpovednost@vodafone.cz nejpozději do 25.9.2009, ocení Vodafone značkovými cyklo kalhotami.

V ČR se do Týdne mobility v roce 2008 zapojilo 90 měst, v celkovém počtu jsme tak na pátém místě v Evropě hned po Rakousku (378 měst), Španělsku nebo Francii. Celosvětově se kampaně účastnilo přes 1800 měst ve 39 zemích včetně například Kanady, Japonska nebo Brazílie.