Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone zlevnil až o 1000 Kč více jak polovinu telefonů ve své nabídce.

03. dubna 2006

Dubnovou novinkou u Vodafonu je nejštíhlejší telefon na trhu Motorola SLVR L7. Ceny u luxusních modelů SonyEricsson K750i a Samsung E530 klesly o 1000 Kč. Každý druhý telefon stojí u Vodafonu pouze 7 Kč. Žhavá novinka na posledním CeBITu Motorola SLVR L7 zaujme zákazníky, kteří touží po skutečně tenkém telefonu, ale neholdují véčkům. L7 je technologicky vyspělejším nástupcem modelu L6 a ideálně spojuje luxusní design s nadprůměrným technologickým vybavením.

Dubnovou novinkou u Vodafonu je nejštíhlejší telefon na trhu Motorola SLVR L7. Ceny u luxusních modelů SonyEricsson K750i a Samsung E530 klesly o 1000 Kč. Každý druhý telefon stojí u Vodafonu pouze 7 Kč.

Žhavá novinka na posledním CeBITu Motorola SLVR L7 zaujme zákazníky, kteří touží po skutečně tenkém telefonu, ale neholdují véčkům. L7 je technologicky vyspělejším nástupcem modelu L6 a ideálně spojuje luxusní design s nadprůměrným technologickým vybavením. Vestavěný foťák se čtyřnásobným digitálním zoomem doplňuje Bluetooth, uživatelská pamět s objemem 8,5 MB a možnost hraní JAVA her. S cenově nejvýhodnějším tarifem 500 Naplno za L7 zákazníci zaplatí pouhých 7 Kč, s Vodafonekartou stojí 5 977 Kč.

Cena SonyEricssonu K750i klesla v dubnu o 1000 Kč při zakoupení s jakýmkoli tarifem Naplno. Špičkový manažerský telefon s 2MPIX fotoaparátem a paměťovou kartou (64 MB) stojí s tarifem 500 Naplno 1 577 Kč. Komu to nestačí, toho K750i překvapí také MP3 přehrávačem a FM rádiem s RDS (rádio může ukazovat nejenom názvy stanic, ale také názvy právě znějících skladeb).

Také u Samsungu E530 byla v dubnu snížena ceny o 1000 Kč při zakoupení s jakýmkoli tarifem Naplno. Samsung E530 je prvním mobilním telefonem, vyvinutým výhradně pro ženy. Mezi jeho „ženskými“ funkcemi dominuje vpravdě revoluční Růžový harmonogram neboli menstruační kalendář, funkce pro výpočet poměru výšky a hmotnosti a s tím související kalorický kalendář. S tarifem 300 Naplno stojí 2 577 Kč.

Každý druhý telefon stojí v dubnu u Vodafonu pouze 7 Kč. Za Nokii 1600 a Siemens A31 zaplatí zákazníci s jakýmkoli tarifem Naplno pouze 7 Kč, s Vodafone kartou stojí oba modely 1 977 Kč.