Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Tisková zpráva

 

Vodafone získal titul Nejodpovědnější velká firma roku 2010

15. listopadu 2010

Fórum dárců udělilo společnosti Vodafone prestižní ocenění TOP Filantrop 2010 v hlavní kategorii Nejodpovědnější velká firma roku 2010. „Chceme naším podnikáním pozitivně ovlivňovat některé celospolečenské problémy, proto jsme například oslavy desátého výročí firmy proměnili v netradiční kampaň bezplatného dárcovství krve,” říká manažer společenské odpovědnosti Přemysl Filip. Cenu Nejodpovědnější velká firma v soutěži TOP Filantrop uděluje Fórum dárců firmám, které se systematickým a inovativním způsobem angažují v komunitě ve všech oblastech od vztahů se zaměstnanci, zákazníky a dodavateli přes odpovědný přístup k životnímu prostředí až po dárcovství. Ocenění TOP Filantrop 2010 je po získání ceny CSR Award v letech 2008 a 2010 a obdržení titulu Firma pracující ve prospěch komunity v soutěži TOP Filantrop 2009 dalším potvrzením vedoucího postavení Vodafone v oblasti firemní společenské odpovědnosti. Koncepce společenské odpovědnosti Vodafonu spočívá v propojení CSR aktivit s každodenním podnikáním firmy a zapojení top managementu i zaměstnanců tak, aby i mimo pracoviště měli na mysli zásady férovosti a ohleduplnosti ke svému okolí a k životnímu prostředí.

Fórum dárců udělilo společnosti Vodafone prestižní ocenění TOP Filantrop 2010 v hlavní kategorii Nejodpovědnější velká firma roku 2010.

„Chceme naším podnikáním pozitivně ovlivňovat některé celospolečenské problémy, proto jsme například oslavy desátého výročí firmy proměnili v netradiční kampaň bezplatného dárcovství krve,” říká manažer společenské odpovědnosti Přemysl Filip.

Cenu Nejodpovědnější velká firma v soutěži TOP Filantrop uděluje Fórum dárců firmám, které se systematickým a inovativním způsobem angažují v komunitě ve všech oblastech od vztahů se zaměstnanci, zákazníky a dodavateli přes odpovědný přístup k životnímu prostředí až po dárcovství.

Ocenění TOP Filantrop 2010 je po získání ceny CSR Award v letech 2008 a 2010 a obdržení titulu Firma pracující ve prospěch komunity v soutěži TOP Filantrop 2009 dalším potvrzením vedoucího postavení Vodafone v oblasti firemní společenské odpovědnosti.

Koncepce společenské odpovědnosti Vodafonu spočívá v propojení CSR aktivit s každodenním podnikáním firmy a zapojení top managementu i zaměstnanců tak, aby i mimo pracoviště měli na mysli zásady férovosti a ohleduplnosti ke svému okolí a k životnímu prostředí.

Významné CSR aktivity Vodafonu:

  • Síť Vodafonu pracuje z 30 % na energii z obnovitelných zdrojů
  • Zavázali jsme se celosvětově snížit emise CO2 do roku 2020 o polovinu
  • Pětina všech zaměstnanců Vodafonu včetně top managementu se účastní dobrovolnických programů.
  • Již druhý rok po sobě věnujeme prostor na celém nákladu dobíjecích kuponů inzerci neziskových DMS projektů
  • Za každého zákazníka, který si vystačí s elektronickým vyúčtováním, vysadíme strom
  • Dlouhodobě podporujeme přenos znalostí a zkušeností z komerčního do neziskového sektoru tím, že hradíme roční angažmá odborníků z businessu v neziskových organizacích po celé ČR
  • Provoz centrály Vodafonu získal od Ministerstva životního prostředí Ekoznačku
  • Nadace Vodafone rozdělila neziskovým projektům po celé ČR od roku 2006 již více než 65 milionů Kč

O Vodafone Czech Republic

Mobilní operátor Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě Vodafone Group. V České republice v současnosti poskytuje služby pro více než tři miliony zákazníků. Od roku 2007 poskytuje společnost pod názvem Vodafone OneNet komplexní telekomunikační služby (hlasové i datové služby v pevné a mobilní síti) firemním zákazníkům jak ze soukromého, tak veřejného sektoru.