Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone získal titul Nejodpovědnější velká firma roku 2010

15. listopadu 2010

Fórum dárců udělilo společnosti Vodafone prestižní ocenění TOP Filantrop 2010 v hlavní kategorii Nejodpovědnější velká firma roku 2010. „Chceme naším podnikáním pozitivně ovlivňovat některé celospolečenské problémy, proto jsme například oslavy desátého výročí firmy proměnili v netradiční kampaň bezplatného dárcovství krve,” říká manažer společenské odpovědnosti Přemysl Filip. Cenu Nejodpovědnější velká firma v soutěži TOP Filantrop uděluje Fórum dárců firmám, které se systematickým a inovativním způsobem angažují v komunitě ve všech oblastech od vztahů se zaměstnanci, zákazníky a dodavateli přes odpovědný přístup k životnímu prostředí až po dárcovství. Ocenění TOP Filantrop 2010 je po získání ceny CSR Award v letech 2008 a 2010 a obdržení titulu Firma pracující ve prospěch komunity v soutěži TOP Filantrop 2009 dalším potvrzením vedoucího postavení Vodafone v oblasti firemní společenské odpovědnosti. Koncepce společenské odpovědnosti Vodafonu spočívá v propojení CSR aktivit s každodenním podnikáním firmy a zapojení top managementu i zaměstnanců tak, aby i mimo pracoviště měli na mysli zásady férovosti a ohleduplnosti ke svému okolí a k životnímu prostředí.

Fórum dárců udělilo společnosti Vodafone prestižní ocenění TOP Filantrop 2010 v hlavní kategorii Nejodpovědnější velká firma roku 2010.

„Chceme naším podnikáním pozitivně ovlivňovat některé celospolečenské problémy, proto jsme například oslavy desátého výročí firmy proměnili v netradiční kampaň bezplatného dárcovství krve,” říká manažer společenské odpovědnosti Přemysl Filip.

Cenu Nejodpovědnější velká firma v soutěži TOP Filantrop uděluje Fórum dárců firmám, které se systematickým a inovativním způsobem angažují v komunitě ve všech oblastech od vztahů se zaměstnanci, zákazníky a dodavateli přes odpovědný přístup k životnímu prostředí až po dárcovství.

Ocenění TOP Filantrop 2010 je po získání ceny CSR Award v letech 2008 a 2010 a obdržení titulu Firma pracující ve prospěch komunity v soutěži TOP Filantrop 2009 dalším potvrzením vedoucího postavení Vodafone v oblasti firemní společenské odpovědnosti.

Koncepce společenské odpovědnosti Vodafonu spočívá v propojení CSR aktivit s každodenním podnikáním firmy a zapojení top managementu i zaměstnanců tak, aby i mimo pracoviště měli na mysli zásady férovosti a ohleduplnosti ke svému okolí a k životnímu prostředí.

Významné CSR aktivity Vodafonu:

  • Síť Vodafonu pracuje z 30 % na energii z obnovitelných zdrojů
  • Zavázali jsme se celosvětově snížit emise CO2 do roku 2020 o polovinu
  • Pětina všech zaměstnanců Vodafonu včetně top managementu se účastní dobrovolnických programů.
  • Již druhý rok po sobě věnujeme prostor na celém nákladu dobíjecích kuponů inzerci neziskových DMS projektů
  • Za každého zákazníka, který si vystačí s elektronickým vyúčtováním, vysadíme strom
  • Dlouhodobě podporujeme přenos znalostí a zkušeností z komerčního do neziskového sektoru tím, že hradíme roční angažmá odborníků z businessu v neziskových organizacích po celé ČR
  • Provoz centrály Vodafonu získal od Ministerstva životního prostředí Ekoznačku
  • Nadace Vodafone rozdělila neziskovým projektům po celé ČR od roku 2006 již více než 65 milionů Kč

O Vodafone Czech Republic

Mobilní operátor Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě Vodafone Group. V České republice v současnosti poskytuje služby pro více než tři miliony zákazníků. Od roku 2007 poskytuje společnost pod názvem Vodafone OneNet komplexní telekomunikační služby (hlasové i datové služby v pevné a mobilní síti) firemním zákazníkům jak ze soukromého, tak veřejného sektoru.