Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone zajišťuje mobilní služby pro skupinu C.S.CARGO

05. října 2010

Mobilní služby pro dopravní a logistickou skupinu C.S.CARGO zajišťuje od září společnost Vodafone Czech Republic. Ta pro pětici firem v rámci holdingu C.S.

Mobilní služby pro dopravní a logistickou skupinu C.S.CARGO zajišťuje od září společnost Vodafone Czech Republic. Ta pro pětici firem v rámci holdingu C.S.CARGO dodává stovky hlasových a datových SIM karet pro kvalitní komunikaci mezi zaměstnanci a pro sledování a zabezpečení vozidel. Vodafone tak posiluje v segmentu velkých firem, které díky konvergovanému řešení Vodafone OneNet optimalizují výdaje za telekomunikační služby. V současnosti řešení Vodafone OneNet využívá více než 1000 velkých firemních zákazníků.

„V segmentu firemních zákazníků jsme se za necelé tři roky stali respektovaným partnerem. Nejvíce nám v tom pomáhá komplexní telekomunikační řešení Vodafone OneNet, se kterým zákazníkům optimalizujeme náklady za ICT služby,“ uvedl Pavel Hlavinka, viceprezident pro firemní zákazníky Vodafonu a dodává: „Součástí našich chytrých řešení jsou i specifické služby postavené na principu machine to machine komunikace.“

„Vodafone nám pomůže zajistit spolehlivou hlasovou a datovou komunikaci, díky které dosáhneme i podstatných úspor především díky kvalitnějšímu monitoringu firemních telefonů,“ uvedl Petr Šimek, vedoucí oddělení Centrální nákup společnosti C.S.CARGO.

Vodafone nabízí telekomunikační služby v pevné a mobilní síti pro všechny podnikatele, od nejmenších živnostníků přes středně velké firmy až po velké nadnárodní společnosti.

O Vodafone Czech Republic

Vodafone (původně Oskar) získal licenci na provoz mobilní telekomunikační sítě GSM v říjnu 1999. Krátce nato se stal nejrychleji se rozvíjejícím operátorem a vytvořil nový rekord v historii GSM – za 9 měsíců pokryl svým signálem 98 % obyvatelstva ČR. V roce 2002 získal miliontého zákazníka a v roce 2005 se stal součástí největší telekomunikační společnosti na světě, Vodafone Group. Od roku 2007 poskytuje Vodafone konvergované komunikační služby (hlasové i datové služby v pevné a mobilní síti) zejména středním a velkým společnostem. V současné době Vodafone Czech Republic poskytuje služby pro více než tři miliony firemních i nefiremních zákazníků. Společnost je také aktivní v oblasti společenské odpovědnosti a v roce 2006 založila Nadaci Vodafone ČR, prostřednictvím které už rozdělila více než 50 milionů korun do neziskového sektoru. Více informací se dozvíte na www.vodafone.cz.

O C.S.CARGO

C.S. CARGO je mezinárodní holding působící v oboru logistických služeb v osmi evropských zemích, převážně v regionu střední a východní Evropy. Jeho mateřská společnost C.S.CARGO Holding N.V. je registrována v Nizozemsku. Přímo a prostřednictvím společnosti C.S.CARGO Management, a. s., řídí provozní firmy operující v České republice (C.S.CARGO, a. s.), na Slovensku (C.S.CARGO Slovakia, a. s.), v Polsku (C.S.CARGO Polska S.A.) a v dalších evropských zemích.

C.S.CARGO Holding patří v regionu CEE k vedoucím firmám poskytujícím komplexní dopravní a logistické služby. Skupina, jež vznikla v roce 1995, dosáhla v roce 2009 obratu ve výši 189,6 mil. EUR (5,015 mil. Kč). EBITDA skupiny v roce 2009 činila 18,9 mil. EUR (500 mil. CZK). Tato částka řadí holding na pozici jedné z nejsilnějších logistických společností ve střední a východní Evropě.