Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone zahájí desátý ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech hvězdnou party

02. července 2015

Vodafone je již podeváté jedním z hlavních partnerů Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary a letošní ročník odstartuje hvězdnou Vodafone Star Party na Vřídelní kolonádě. Ani tento rok nebude chybět oblíbená Vodafone pláž s bezplatnou 4G LTE Wi-Fi sítí. Vodafone všem nabídne také aplikaci Vodafone KVIFF Guide 2015 s kompletním programem festivalu a možností rezervace lístků prostřednictvím chytrého zařízení.

Populární Vodafone pláž je každoročně vyhledávaným místem odpočinku mezi filmovými projekcemi. Návštěvníci zde mohou zdarma surfovat na rychlém 4G LTE internetu, pořídit si selfie u fotostěny, zaplavat si nebo soupeřit s ostatními v závodech na lodích. Obří zahajovací večírek Vodafone Star Night tento pátek od 22:30 bude v režii francouzského DJ Uppermost a zástupců českého Radia Wave. Vstupenkou na akci na Vřídelní kolonádě je červená rtěnka na rtech nebo motýlek na krku.

Centrem pláže bude Vodafone maják, kde operátor nabídne k vyzkoušení a zapůjčení telefony a tablety s LTE, soutěže o atraktivní ceny a automat na výhry. Všichni zákazníci Vodafonu zde získají bezplatné navýšení datového limitu. Dopravu po Karlových Varech zajistí červené Velotrixy. Jejich součástí je tablet s oficiální rezervační aplikací KVIFF Guide a brožurka se soutěžním kvízem. Za vyplněný kvíz dostanou účastníci festivalu minci do automatu na výhry.

Na burger, jogurtovou zmrzlinu nebo něco dobrého k pití bude návštěvníky lákat chill out zóna v Café del Vodafone. Mezi živé palmy se může posadit až 60 zájemců, kterým Vodafone představí technologii bezdrátového internetu. 

Pro filmové nadšence má Vodafone připravenou aplikaci KVIFF Guide 2015, která nabídne všechny podstatné informace od programu kinosálů přes podrobnosti o doprovodném programu až po mapku prostoru. Vstupenky na projekce lze rezervovat skrze aplikaci nebo SMS. KVIFF Guide bude ke stažení ještě před zahájením festivalu také na microsite www.vodafone.cz/vary a to pro Android, iOS a letos poprvé i pro Windows Phone.

Na své si přijdou také fanoušci rostoucí sociální platformy Periscope, která nově představila zpětné přehrávání starších přenosů. Vodafone přes ni bude streamovat živé videoreportáže, záběry z Vodafone akcí, krátké rozhovory s celebritami nebo soutěže.