Vodafone

Vodafone vyhlásil výběrové řízení na kreativní agenturu

04. února 2008

Vodafone vyhlásil výběrové řízení na novou kreativní ATL agenturu. Aktuální výběrové řízení je součástí nového modelu spolupráce mezi Vodafonem a komunikačními agenturami, který bude založen na spolupráci s více agenturami a to nejen v oblasti ATL. V aktuálním výběrovém řízení oslovil Vodafone šest agentur: Mark BBDO, Leo Burnet, DDB, Farm, JWT, Ogilvy. Jako první byla účast ve výběrovém řízení nabídnuta minulý týden stávající agentuře Mark BBDO, která nabídku nepřijala. Vítězná agentura bude odpovědná především za kreativní zpracování velkých komunikačních kampaní, spolupráci na vytváření strategie značky a koordinaci dalších komunikačních agentur Vodafonu.

Vodafone vyhlásil výběrové řízení na novou kreativní ATL agenturu. Aktuální výběrové řízení je součástí nového modelu spolupráce mezi Vodafonem a komunikačními agenturami, který bude založen na spolupráci s více agenturami a to nejen v oblasti ATL. V aktuálním výběrovém řízení oslovil Vodafone šest agentur: Mark BBDO, Leo Burnet, DDB, Farm, JWT, Ogilvy. Jako první byla účast ve výběrovém řízení nabídnuta minulý týden stávající agentuře Mark BBDO, která nabídku nepřijala.

Vítězná agentura bude odpovědná především za kreativní zpracování velkých komunikačních kampaní, spolupráci na vytváření strategie značky a koordinaci dalších komunikačních agentur Vodafonu.