Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone uvádí nejlevnější neomezený tarif v České republice

16. srpna 2011

Vodafone dlouhodobě pomáhá snižovat ceny na českém telekomunikačním trhu. Dokazuje to nejvýhodnějším účtováním hovorů na trhu a nyní i nejvýhodnějším balíčkem neomezených hlasových a SMS služeb kombinovaným s nejvyšším datovým tarifem. Podobnou kombinaci lze poprvé pořídit i za cenu pod 2 800 Kč. To vše, jak už je u Vodafonu zvykem, bez dlouhodobého úvazku. „Zákazníci v České republice dlouhodobě volají po cenově výhodných neomezených tarifech.

Vodafone dlouhodobě pomáhá snižovat ceny na českém telekomunikačním trhu. Dokazuje to nejvýhodnějším účtováním hovorů na trhu a nyní i nejvýhodnějším balíčkem neomezených hlasových a SMS služeb kombinovaným s nejvyšším datovým tarifem. Podobnou kombinaci lze poprvé pořídit i za cenu pod 2 800 Kč. To vše, jak už je u Vodafonu zvykem, bez dlouhodobého úvazku.

„Zákazníci v České republice dlouhodobě volají po cenově výhodných neomezených tarifech. Tento neomezený balíček je na českém trhu cenově nejdostupnější a navíc kombinuje vícero komunikačních možností za jednu jasnou cenu. Tím Vodafone potvrzuje pozici cenově nejvýhodnějšího operátora na trhu,“ popisuje nový tarif ze své dílny Stephanie Jackson, ředitelka marketingu pro nefiremní zákazníky.

Neomezený balíček se skládá z následujících komponent:

  1. Neomezené volání do všech sítí
  2. Neomezené SMS do všech sítí
  3. Datový tarif Připojení na stálo s 3GB FUP
  • Žádné další podmínky
  • Žádné smlouvy

Při aktivaci na eShopu Vodafonu se službou Po svém je cena tohoto tarifu 2 785 Kč vč. DPH.

Při aktivaci v prodejně či na zákaznické lince je cena tohoto tarifu je 3 094 Kč vč. DPH.