Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone spouští nejlepší dostupnou zvukovou kvalitu hlasu HD Voice

08. října 2015

Vodafone vylepšuje v těchto dnech v České republice svou hlasovou síť o službu HD Voice. Čistější hlas, potlačení šumu a obecně nejlepší kvalita hlasu, kterou nyní nabídne jedině Vodafone jak v 3G, tak i 2G mobilní síti.

V současné době je služba HD Voice dostupná pro celou 3G síť v České republice. Tím však Vodafone ve zlepšování kvality hlasu nekončí. Do konce tohoto týdne ji jako první v ČR a jako jediná evropská pobočka rozšíří i do 2G sítě. Hovory nejvyšší kvality si tak může dopřát mnohem více lidí.

Zákazník si nemusí lámat hlavu nad složitou instalací ani chodit kvůli aktivaci na pobočku. Služba je totiž automaticky aktivní ve všech telefonech, které ji podporují.  Přístroj s možností služby HD Voice pak už jen musí vlastnit oba účastníci hovoru.