Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone se stal partnerem prestižního golfového turnaje

17. února 2009

Vodafone se stal hlavním korporátním partnerem golfového turnaje Czech Golf Open 2009, který se koná na přelomu července a srpna v rámci PGA European Tour. „Stát se hlavním partnerem pro korporátní segment turnaje Czech Golf Open 2009 je pro nás prestižní záležitostí, která nám umožní být více v kontaktu s našimi korporátními partnery a dopřát jim exkluzivní zážitky,“ říká Pavel Kusý, marketingový ředitel pro firemní zákazníky Vodafonu. Golfový turnaj PGA European Tour se po 12 letech vrací do České republiky. Odehraje se ve dnech 27.7.

Vodafone se stal hlavním korporátním partnerem golfového turnaje Czech Golf Open 2009, který se koná na přelomu července a srpna v rámci PGA European Tour.

„Stát se hlavním partnerem pro korporátní segment turnaje Czech Golf Open 2009 je pro nás prestižní záležitostí, která nám umožní být více v kontaktu s našimi korporátními partnery a dopřát jim exkluzivní zážitky,“ říká Pavel Kusý, marketingový ředitel pro firemní zákazníky Vodafonu.

Golfový turnaj PGA European Tour se po 12 letech vrací do České republiky. Odehraje se ve dnech 27.7. – 2.8. jako Czech Golf Open 2009 na hřišti Prosper Golf Resortu Čeladná.