Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone Roaming na den: V létě jen za 69 korun

26. června 2014

Vodafone nabídne od 1. července 2014 letní výhodnější nabídku roamingu pro své zákazníky cestující v zemích Evropské unie (+ dalších zemích v zóně 1). Tarif Vodafone Roaming na den budou zákazníci moci využívat o třicet korun levněji než nyní, tedy za jednorázový poplatek 69 korun na den. Za tuto cenu mají zákazníci k dispozici své volné minuty a SMS, jako kdyby byli doma. V rámci poplatku mohou využívat také data až do výše 100 MB za den.

V případě, že zákazníci používají některý z neomezených tarifů, mohou volat a SMSkovat i v zahraničí neomezeně. Příchozí hovory jsou v rámci tarifu Roaming na den zdarma. Tento tarif mohou využít zákazníci, kteří používají Red tarify, Tarif na míru, Férový tarif či tarif Start. Tarif Red Premium již roaming v zóně 1 zahrnuje. 

Kromě toho Vodafone také od 1. července 2014 snižuje ceny roamingu v Evropské unii u tarifu Vodafone World Roaming. Snížení se týká odchozích a příchozích volání, SMS, MMS a datového připojení.

Nové ceny tarifu Vodafone World Roaming:

Země EU a další země v zóně 1

Původní cena v Kč

Cena od 1. 7. 2014 v Kč

Odchozí hovor

7,47

6,30

Příchozí hovor

2,17

1,66

Odeslání SMS

2,49

1,99

Odeslání MMS

11,50

6,63

Internet (Kč/MB)

14,00

6,63

Ceny jsou uvedené včetně DPH.

Při volání s tarifem Vodafone World Roaming z Evropské unie (zóny 1) do zemí mimo Evropskou unii (mimo zónu 1), zůstávají ceny beze změny. Tarif Vodafone World Roaming je určen především pro zákazníky, kteří volají a píší méně a datové připojení využívají minimálně.

Pro zákazníky cestující v EU a dalších zemích v zóně 1, kteří chtějí svůj telefon využívat stejně jako doma, je nejvýhodnější právě tarif Vodafone Roaming na den.

Více informací o cenách roamingu naleznete na adrese www.vodafone.cz/roaming