Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně

Tisková zpráva

 

Vodafone prodlužuje vánoční nabídku

28. prosince 2006

Díky velkému zájmu prodlužuje Vodafone svou vánoční nabídku. Ti, kteří chtějí získat dárek v hodnotě 500 až 2 000 Kč k vybranému tarifu a víkendové SMS do sítě Vodafonu zdarma, mají o měsíc navíc k pořízení nabídky. Všichni noví nefiremní zákazníci a firemní zákazníci bez písemné smlouvy, kteří si do 29. ledna 2007 aktivují nový tarif Nabito, dostanou zdarma dárek v hodnotě 500 až 2 000 Kč (dle vybraného tarifu, bez 19% DPH). Ten mohou využít buď na slevu z měsíčního paušálu, nebo na slevu z Volací jistiny.

Díky velkému zájmu prodlužuje Vodafone svou vánoční nabídku. Ti, kteří chtějí získat dárek v hodnotě 500 až 2 000 Kč k vybranému tarifu a víkendové SMS do sítě Vodafonu zdarma, mají o měsíc navíc k pořízení nabídky.

Všichni noví nefiremní zákazníci a firemní zákazníci bez písemné smlouvy, kteří si do 29. ledna 2007 aktivují nový tarif Nabito, dostanou zdarma dárek v hodnotě 500 až 2 000 Kč (dle vybraného tarifu, bez 19% DPH). Ten mohou využít buď na slevu z měsíčního paušálu, nebo na slevu z Volací jistiny.

Název tarifu Nabito 100 Nabito 300 Nabito 600 Nabito 1000 Nabito 1800
Měsíční paušál 100 Kč 300 Kč 600 Kč 1 000 Kč 1 800 Kč
Hodnota dárku 500 Kč 500 Kč 1 00 Kč 1 000 Kč 2 000 KčKromě výše uvedené nabídky Peníze na služby, mají tito zákazníci také nárok na víkendové SMS do sítě Vodafonu zdarma po dobu od 1.ledna do 1. dubna 2007. Nemusí se o nic starat, aktivace proběhne automaticky. Přičemž právě psát textové zprávy zdarma o víkendech do vlastní sítě mohou nejen noví uživatelé, ale i celé 2,3 miliónů současných zákazníků operátora.

„Ukazuje se, že náš záměr přepsat pravidla trhu a zaměřit se na stávající zákazníky přinejmenším stejně intenzivně jako na nové je správný. Prodeje během letošních Vánoc zatím překonaly naše očekávání,“ říká Chris Robbins, viceprezident pro marketing Vodafonu a dodává: „Jsme rádi, že zákazníci oceňují skutečnost, že si stávajícího uživatele vážíme stejně jako nového a že naše nabídka je transparentní, férová a hlavně pro všechny.“