Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone prodlužuje akční nabídku Zkus Vodafone o další měsíc

27. dubna 2006

Vodafone prodlužuje svou úspěšnou akční nabídku Zkus Vodafone na měsíc zdarma, v rámci které mohou noví zákazníci volat s vybranými tarify Naplno bez závazků a měsíčního paušálu zdarma s novým telefonem již od 7 Kč. Každý zákazník, který si ještě do 29.května pořídí novou SIM kartu bez uzavření písemné smlouvy s některým z tarifů Naplno (kromě Rozjezdu Naplno), získá od Vodafonu na jeden měsíc: Až 500 volných minut – dle zvoleného tarifu. Nulový měsíční paušál. Navíc 300 Kč (357 Kč s DPH) na vyzkoušení služeb Vodafonu (kromě roamingu a volání na linky se zvýšenou tarifikací).

Vodafone prodlužuje svou úspěšnou akční nabídku Zkus Vodafone na měsíc zdarma, v rámci které mohou noví zákazníci volat s vybranými tarify Naplno bez závazků a měsíčního paušálu zdarma s novým telefonem již od 7 Kč.

Každý zákazník, který si ještě do 29.května pořídí novou SIM kartu bez uzavření písemné smlouvy s některým z tarifů Naplno (kromě Rozjezdu Naplno), získá od Vodafonu na jeden měsíc:

  • Až 500 volných minut – dle zvoleného tarifu.
  • Nulový měsíční paušál.
  • Navíc 300 Kč (357 Kč s DPH) na vyzkoušení služeb Vodafonu (kromě roamingu a volání na linky se zvýšenou tarifikací).
  • A k tomu možnost pořídit si mobilní telefon za zvýhodněnou cenu (již od 7 Kč).

Během 30 dnů od pořízení nabídky se zákazníci mohou sami rozhodnout, zda s Vodafonem zůstanou dále, nebo zda SIM kartu jednoduše vrátí bez jakýchkoliv poplatků zpátky operátorovi.

„Ukázalo se, že akční nabídka Zkus Vodafone na měsíc zdarma je pro zákazníky velmi atraktivní. Jsme rádi, že zákazníci jsou s našimi službami spokojení, neboť více jak 90% zájemců se rozhodlo nevyužít možnosti vrátit SIM kartu zpět a zůstalo našimi zákazníky i nadále,“ říká Lukáš Antoš, ředitel pro získávání nových zákazníků.

Operátor navíc v květnu přidal do nabídky i exkluzivní telefony. Z mobilních operátorů jen u Vodafonu je nyní možné pořídit například luxusní telefon Nokia 7360, Motorola SLVR L7 nebo Samsung X700 a to všechny již za 7 Kč.