Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone přináší na trh nejdostupnější chytrý telefon s LTE

12. srpna 2015

Vodafone v září uvede cenově dostupný model Smart speed 6, jenž za revoluční cenu nabízí vysokorychlostní internet LTE, operační systém Android 5.1 Lollipop s intuitivním uživatelským rozhraním a optimalizovaným využitím baterie. Společně s novinkou vstoupí na trh také bílá varianta vlajkové lodi Vodafone Smart ultra 6.

Telefon Smart speed 6 zpřístupní rychlé a spolehlivé služby ještě většímu počtu zákazníků. S LTE je možné přenášet data až 8 krát rychleji než se staršími typy sítí. Novinka běží na nejnovějším operačním systému Android 5.1 Lollipop. Výkon zajišťuje čtyřjádrový procesor MediaTek 6735M a operační paměť o velikosti 1 GB. Ve své cenové kategorii tak Smart speed 6 patří k nejlépe vybaveným zařízením na trhu.

Součástí výbavy je širokoúhlý 4,5“ displej s rozlišením 854x480 pixelů, kvalitní 5 MPx zadní fotoaparát a přední 2 MPx kamerka. Pořízené fotky a videa lze jednoduše upravovat a ukládat na 8 GB vnitřní paměť rozšiřitelnou pomocí microSD karty o dalších až 32 GB. Vodafone Smart speed 6 bude k dispozici v antracitové barvě za atraktivní cenu 2 377 Kč.

Zároveň s novým modelem vstoupí do portfolia Vodafonu bílá varianta úspěšné vlajkové lodi Smart ultra 6 s modře podsvícenými senzorovými tlačítky. Stejně jako Smart ultra 6 v černém provedení bude i bílá verze stat 4 977 Kč.