Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone přináší na český trh nejlevnější telefon se systémem Android

30. června 2010

Vodafone od zítřka rozšíří své portfolio o Vodafone 845, nejdostupnější smartphone s operačním systémem Android od Googlu na trhu. Telefon nabídne bohatou výbavu a dotykový displej s úhlopříčkou 2,8 palce. V červenci jej zákazníci pořídí u Vodafonu za cenu 3 577 korun včetně DPH. „Chceme zákazníkům nabízet inovativní věci, proto jsme se rozhodli rozšířit portfolio mobilních telefonů o Vodafone 845, smartphone se systémem Android. Přestože Vodafone nabídne nový model za velmi atraktivní cenu, rozhodně to neznamená, že by měl nějak ochuzenou výbavu,” říká David Novák, Manažer terminálů Vodafone.

Vodafone od zítřka rozšíří své portfolio o Vodafone 845, nejdostupnější smartphone s operačním systémem Android od Googlu na trhu. Telefon nabídne bohatou výbavu a dotykový displej s úhlopříčkou 2,8 palce. V červenci jej zákazníci pořídí u Vodafonu za cenu 3 577 korun včetně DPH.

„Chceme zákazníkům nabízet inovativní věci, proto jsme se rozhodli rozšířit portfolio mobilních telefonů o Vodafone 845, smartphone se systémem Android. Přestože Vodafone nabídne nový model za velmi atraktivní cenu, rozhodně to neznamená, že by měl nějak ochuzenou výbavu,” říká David Novák, Manažer terminálů Vodafone.

Vodafone 845 vedle rozměrného displeje s úhlopříčkou 2,8 palce a QVGA rozlišením nabídne maximální konektivitu pro připojení na internet. V mobilní síti se dokáže připojit přes sítě 3G včetně nadstavby HSDPA. Dále je k dispozici i připojení přes Wi-Fi, které se hodí například doma nebo na mnoha veřejných přístupových bodech.

Ve výbavě nového smartphonu nechybí také GPS a bohatá multimediální výbava. Ta zahrnuje 3,2megapixelový fotoaparát, hudební přehrávač nebo FM rádio. Vodafone 845 používá celosvětově velmi populární operační systém Android od Googlu v nové verzi 2.1. Platforma Android nabízí zákazníkům nejen přehledné a pohodlné ovládání, ale i obrovskou škálu aplikací, her a dalších programů, kterými lze výbavu telefonu rozšířit. Velká část programů je pak nabízena zcela zdarma.

Telefon pořídíte u Vodafonu v červenci za standardní cenu 3 577 Kč vč. DPH. Při minimální měsíční útratě 477 Kč pak za 2 177 Kč.