Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading onenet vodafone-box

Přejít k nám Kontakt

Tisková zpráva

 

Vodafone pořádá velkou vánoční soutěž s Gameloftem

19. prosince 2008

Každý zákazník Vodafonu, který si v době od 21. prosince do 31. ledna 2009 stáhne z portálu Vodafone live! do svého mobilu libovolnou hru od společnosti Gameloft, se zařadí do soutěže o LCD televizi LG37LG3000 a herní konzole Sony Playstation 3, Nintendo Wii a XBOX 360. Vánoční nadílka portálu Vodafone live! pokračuje. Komu se nepodařilo vyhrát v soutěži s Electronic Arts, může nyní zkusit své štěstí v soutěži s Gameloftem o ještě lákavější ceny.

Každý zákazník Vodafonu, který si v době od 21. prosince do 31. ledna 2009 stáhne z portálu Vodafone live! do svého mobilu libovolnou hru od společnosti Gameloft, se zařadí do soutěže o LCD televizi LG37LG3000 a herní konzole Sony Playstation 3, Nintendo Wii a XBOX 360.

Vánoční nadílka portálu Vodafone live! pokračuje. Komu se nepodařilo vyhrát v soutěži s Electronic Arts, může nyní zkusit své štěstí v soutěži s Gameloftem o ještě lákavější ceny. Stačí si na portálu Vodafone live! vybrat a stáhnout libovolnou hru od společnosti Gameloft do svého mobilu.

K nejoblíbenějším hrám této společnosti, které lze na portálu Vodafone live! najít, patří:

  • Prince Of Persia
  • Rayman Raving Rabbids TV Party
  • Rallye smrti
  • Shrek Party

Hry lze z portálu do mobilu stáhnout zasláním SMS ve tvaru GAMELOFT na číslo 4444. Zákazník poté obdrží obratem odkaz vedoucí do sekce portálu Vodafone live! s hrami od Gameloft. V této sekci pak již stačí jen vybrat požadovanou hru a uhradit částku 60, nebo 90 Kč včetně DPH podle hodnoty vybrané hry. Cena SMS je standardní podle zákazníkova tarifu.

Zákazníci, kteří se soutěže zúčastní, mohou vyhrát následující ceny:

1. cena - LCD televize LG 37LG3000
2. cena – Herní konzole Sony Playstation 3, 80GB
3. cena – Herní konzole Nintendo Wii White Sports Pack
4. cena – Herní konzole Microsoft Xbox 360 Arcade Edition
5. – 10. cena – hry pro konzole Playstation 3, Xbox 360,nebo Nintendo Wii

Plné znění pravidel soutěže naleznete na portálu Vodafone live! v sekci Stahuj!