Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone podporuje začínající podnikatele speciálním balíčkem produktů a služeb

04. března 2008

Vodafone se zaměří na nové firmy a podnikatele na trhu. Ve spolupráci s partnery pro ně připravil speciální nabídku, která jim má usnadnit rozjezd podnikání a díky níž mohou navíc získat volání a služby za výhodné ceny. To vše mohou začínající podnikatelé využít bez písemné smlouvy a nutnosti uvazovat se na roky. S nabídkou šitou na míru má Vodafone ambici stát se nejlepším operátorem pro desetitisíce nových firem, které v Česku ročně vznikají. "Nabídku jsme připravili společně s partnery z oblastí, které jsou pro začínající firmy klíčové – balíček zahrnuje kromě telekomunikačních služeb i zvýhodněné bankovní produkty, účetní software, možnost koupit výhodně notebook, získat prostor pro propagaci na internetu nebo zakoupit zvýhodněné odborné publikace.

Vodafone se zaměří na nové firmy a podnikatele na trhu. Ve spolupráci s partnery pro ně připravil speciální nabídku, která jim má usnadnit rozjezd podnikání a díky níž mohou navíc získat volání a služby za výhodné ceny. To vše mohou začínající podnikatelé využít bez písemné smlouvy a nutnosti uvazovat se na roky.

S nabídkou šitou na míru má Vodafone ambici stát se nejlepším operátorem pro desetitisíce nových firem, které v Česku ročně vznikají.

"Nabídku jsme připravili společně s partnery z oblastí, které jsou pro začínající firmy klíčové – balíček zahrnuje kromě telekomunikačních služeb i zvýhodněné bankovní produkty, účetní software, možnost koupit výhodně notebook, získat prostor pro propagaci na internetu nebo zakoupit zvýhodněné odborné publikace. Balíček má začínající podnikatele podporovat, ne je svazovat tím, že se upíší k placení účtů za telefon v určité výši na roky. Chceme jim tím snížit rizika, která jsou s rozjezdem firmy spojená,“ říká Martin Pejša, ředitel taktického marketingu pro firemní zákazníky Vodafonu.

Balíček pro začínající podnikatele zahrnuje:

  • 20 procent kreditu na volání a SMS navíc k Nabitým tarifům (Vodafone)
  • Podnikatelský účet až na 12 měsíců zdarma (Raiffeisen bank)
  • Online bankovnictví zdarma (Raiffeisen bank)
  • 25 % sleva na účetní software (Cígler Software)
  • 20-30 % zvýhodnění na vybrané notebooky (Dell)
  • Registrace do internetové databáze firem na tři měsíce zdarma (Seznam.cz)
  • Vývoj základní webové stránky zdarma (Seznam.cz)
  • 15 % zvýhodnění na publikace (Grada)

Speciální balíček služeb pro začínající podnikatele rozšiřuje kompletní nabídku Vodafonu pro firemní zákazníky. Ta zahrnuje služby pro menší firmy i větší korporace.

Více na www.reseninamiru.vodafone.cz