Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

VODAFONE PASSPORT – VOLÁNÍ ZA STEJNOU MINUTOVOU SAZBU DOMA I V ZAHRANIČÍ

03. května 2007

S novou službou Vodafone Passport mohou zákazníci volat ze zahraničí domů za stejnou minutovou sazbu jako u domácích tarifů, když volají do jiných sítí v ČR a za spojovací poplatek 29,75 Kč (včetně DPH). Vodafone Passport je dostupný ve všech státech EU a také v Chorvatsku, Austrálii a na Novém Zélandě. Službu si mohou zdarma aktivovat všichni zákazníci Vodafonu. „Jednotná cena za volání doma i v zahraničí odpovídá naší strategii nabízet transparentní a férové nabídky, které využijí všichni zákazníci,“ říká generální ředitel Vodafonu ČR Grahame Maher a dodává „Globální úspěch Vodafone Passportu dokazuje, že nejlepší cestou ke snižování cen za roaming je konkurenční prostředí na trhu. Vodafone Passport umožňuje: volat z partnerských sítí v zahraničí za stejnou minutovou sazbu jako u svého domácího tarifu do ostatních sítí v ČR plus za spojovací poplatek 29,75 Kč (včetně DPH) přijímat hovory v zahraničí pouze za cenu spojovacího poplatku 29,75 Kč (včetně DPH) Spojovací poplatek je účtován na začátku hovoru a pak automaticky vždy po 20 minutách.

S novou službou Vodafone Passport mohou zákazníci volat ze zahraničí domů za stejnou minutovou sazbu jako u domácích tarifů, když volají do jiných sítí v ČR a za spojovací poplatek 29,75 Kč (včetně DPH). Vodafone Passport je dostupný ve všech státech EU a také v Chorvatsku, Austrálii a na Novém Zélandě. Službu si mohou zdarma aktivovat všichni zákazníci Vodafonu.

„Jednotná cena za volání doma i v zahraničí odpovídá naší strategii nabízet transparentní a férové nabídky, které využijí všichni zákazníci,“ říká generální ředitel Vodafonu ČR Grahame Maher a dodává „Globální úspěch Vodafone Passportu dokazuje, že nejlepší cestou ke snižování cen za roaming je konkurenční prostředí na trhu.

Vodafone Passport umožňuje:

  • volat z partnerských sítí v zahraničí za stejnou minutovou sazbu jako u svého domácího tarifu do ostatních sítí v ČR plus za spojovací poplatek 29,75 Kč (včetně DPH)
  • přijímat hovory v zahraničí pouze za cenu spojovacího poplatku 29,75 Kč (včetně DPH)

Spojovací poplatek je účtován na začátku hovoru a pak automaticky vždy po 20 minutách. Cena za SMS, MMS a data v zahraničí je i nadále účtována dle ceníku služby Vodafone World Roaming.

Cena průměrného 3 minutového odchozího hovoru ze zahraničí se pro zákazníka s Vodafone Passporterm sníží zhruba o třetinu:

3 min. hovor VF WORLD VF PASSPORT
Kč/3 min. Kč/3 min. Spojovací poplatek Celkem Úspora
Nabito 100 64,26 Kč 19,64 Kč 29,75 Kč 49,38 Kč 23%
Nabito 300 64,26 Kč 16,05 Kč 29,75 Kč 45,81 Kč 29%
Nabito 600 64,26 Kč 14,28 Kč 29,75 Kč 44,03 Kč 32%
Nabito 1000 64,26 Kč 11,88 Kč 29,75 Kč 41,53 Kč 35%
Nabito 1800 64,26 Kč 10,34 Kč 29,75 Kč 40,1 Kč 38%
VF Divoká karta 64,26 Kč 21,42 Kč 29,75 Kč 51,17 Kč 20%

Ceny včetně 19% DPH. Hovory jsou účtovány po minutě.

Vodafone Passport je dostupný:

  • pro zákazníky Vodafonu (s tarifem i předplacenými službami), kteří mají aktivovanou službu Vodafone World Roaming
  • ve všech zemích Evropské unie a také v Chorvatsku, Austrálii a na Novém Zélandě
  • bez nutnosti platit aktivační nebo měsíční paušální poplatky
  • přes aktivační SMS a také v Internetové, Hlasové a Kapesní samoobsluze

Vodafone Passport a Vodafone World Roaming:

  • služba Vodafone World Roaming je i nadále dostupná ve svém stávajícím rozsahu
  • každý zákazník se může rozhodnout, zda-li je pro něj výhodnější využívat v zahraničí službu Vodafone Passport nebo Vodafone World Roaming

Vodafone Passport v číslech:

  • globální služba Vodafonu, kterou využívá více než 10 miliónů zákazníků ve 13 zemích/
  • po zavedení Vodafone Passportu v jednotlivých zemích stoupla průměrná doba roamingového hovoru u uživatelů zhruba o polovinu