Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone o Vánocích nejvíc odmění nejvěrnější zákazníky

31. října 2007

Vodafone má vánoční nadílku pro stávající i nové zákazníky, nejlépe se však budou mít ti nejvěrnější. Všichni od 1. listopadu dostanou ke svému paušálu či dobitému kreditu dvacet procent zdarma navíc pro volání a posílání SMS do všech národních sítí. Tento bonus budou moci zákazníci využívat tolik měsíců, kolik započatých let s Vodafonem jsou. Noví zákazníci mohou čerpat dárek 1 měsíc, nejvěrnější zákazníci, kteří jsou s Vodafonem sedm až osm let, získají dárek na 8 měsíců.

Vodafone má vánoční nadílku pro stávající i nové zákazníky, nejlépe se však budou mít ti nejvěrnější. Všichni od 1. listopadu dostanou ke svému paušálu či dobitému kreditu dvacet procent zdarma navíc pro volání a posílání SMS do všech národních sítí. Tento bonus budou moci zákazníci využívat tolik měsíců, kolik započatých let s Vodafonem jsou.

Noví zákazníci mohou čerpat dárek 1 měsíc, nejvěrnější zákazníci, kteří jsou s Vodafonem sedm až osm let, získají dárek na 8 měsíců. Nejatraktivnější dárek ve formě 20 % navíc na 5 až 8 měsíců získá téměř milion zákazníků.

Vánoční nadílka je snadno dostupná pro všechny, aniž by museli podepisovat jakékoli smlouvy či úvazky s operátorem. Pro využití nabídky si ji stačí kdykoli od 1. listopadu 2007 do 31. ledna 2008 aktivovat. To lze buď na webu, přes hlasovou samoobsluhu nebo zákaznickou linku.

„Letošní vánoční nabídka opět nemá žádné háčky ani hvězdičky. Bez skrytých podmínek zákazníkům nadělujeme více volání a SMS. Právě tyto služby jsou pro zákazníky nejdůležitější a nejvíc je používají,“ říká David Duroň, marketingový ředitel Vodafonu.

Tuto strategii Vodafone nastartoval už loni, když se jako první z operátorů zaměřil kromě nových i na stávající zákazníky a slíbil, že právě stávající zákazníci budou pro Vodafone ti nejdůležitější.

„Letos nasazujeme laťku ještě výš a zákazníkům, kteří už jsou s námi déle, chceme dát víc. Na nové zákazníky myslíme také, ti začnou mít výhody ode dne, kdy k nám přijdou,“ říká David Duroň.

Firemní zákazníci navíc dostanou od Vodafonu díky službě VPN firma neomezeně více bezplatného volání a SMS se službou VPN v rámci své firmy, dále možnost pořídit si telefon Nokia 6300 k tarifu Nabito 700 a vyšším za sedm korun a navíc ještě poukázku na slevu 20 až 35 procent na nákup až pěti kusů notebooků Dell, kterou bude možné uplatnit do 29. února 2008.

Všichni zákazníci Vodafonu mají navíc možnost využít voucher na slevu 10 procent při nákupu v internetových obchodech Mall.cz a od 5. listopadu se mohou zapojit se do Velké vánoční soutěže o 7 aut, 77 notebooků Apple a tisíce dalších atraktivních cen.

Vánoční kampaň odstartuje 1. listopadu 2007.

Kompletní informace od 1. listopadu na www.vodafone.cz/vanoce.