Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone nabízí SMS zdarma pro uživatele vnitrofiremního volání

25. ledna 2007

Od 1. února mají všichni zákazníci Vodafonu s aktivovanou službou VPN firma neomezeně posílání SMS zpráv uvnitř firmy zdarma v rámci paušálu za tuto službu. Vodafone je první na českém trhu, který nabízí SMS v rámci vnitrofiremního volání za 0,- Kč. Některou z nabídek vnitrofiremního volání využívá již každý druhý firemní zákazník Vodafonu. Kolik stojí VPN firma neomezeně? minuta hovoru v rámci sítě VPN firma neomezeně stojí 0 Kč SMS v rámci sítě VPN firma neomezeně stojí 0 Kč měsíční paušál za každou SIM s touto službou je 200 Kč bez DPH v případě aktivace služby na nové SIM kartě s aktivovaným tarifem Nabito 1800 číní měsíční paušál za tuto službu 0 Kč Pro koho je VPN firma neomezeně určena? službu si může pořídit každý firemní zákazník s alespoň 2 SIM kartami a tarify Nabito podpis písemné zákaznické smlouvy není nutný (zákazníci bez smlouvy mohou využívat službu maximálně s 5 SIM kartami) zákazník neplatí žádný aktivační poplatek Vnitrofiremní volání je nejvyužívanější službou mezi firemními zákazníky Vodafonu.

Od 1. února mají všichni zákazníci Vodafonu s aktivovanou službou VPN firma neomezeně posílání SMS zpráv uvnitř firmy zdarma v rámci paušálu za tuto službu. Vodafone je první na českém trhu, který nabízí SMS v rámci vnitrofiremního volání za 0,- Kč. Některou z nabídek vnitrofiremního volání využívá již každý druhý firemní zákazník Vodafonu.

Kolik stojí VPN firma neomezeně?
  • minuta hovoru v rámci sítě VPN firma neomezeně stojí 0 Kč
  • SMS v rámci sítě VPN firma neomezeně stojí 0 Kč
  • měsíční paušál za každou SIM s touto službou je 200 Kč bez DPH
  • v případě aktivace služby na nové SIM kartě s aktivovaným tarifem Nabito 1800 číní měsíční paušál za tuto službu 0 Kč
Pro koho je VPN firma neomezeně určena?
  • službu si může pořídit každý firemní zákazník s alespoň 2 SIM kartami a tarify Nabito
  • podpis písemné zákaznické smlouvy není nutný (zákazníci bez smlouvy mohou využívat službu maximálně s 5 SIM kartami)
  • zákazník neplatí žádný aktivační poplatek

Vnitrofiremní volání je nejvyužívanější službou mezi firemními zákazníky Vodafonu. Některou z VPN služeb využívá již 51% z nich. Průměrná úspora nákladů zákazníka, který některou z VPN služeb využívá, se pohybuje okolo 14 400 Kč za rok.

Každý měsíc zaplatí firemní zákazníci Vodafonu, kteří VPN služby využívají, o 24 miliónů Kč měsíčně méně za volání, ve srovnání s tím, kolik by zaplatili, pokud by volali za standardní ceny dle svého tarifu.