Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone nabízí pro firemní zákazníky nyní i videokonference

10. července 2013

Vodafone pokračuje v rozšiřování komplexního řešení OneNet a přináší firemním zákazníkům novou službu Vodafone OneNet Videokonference. Pomůže uživatelům otevřít brány k moderní komunikaci a ušetří jim čas, a také peníze. S řešením od Vodafonu mohou zákazníci pořádat videokonferenční hovory nejen z plně vybavených videokonferenčních místností, ale také ze svých PC, notebooků, nebo dokonce tabletů a chytrých telefonů. Vedle běžného přenosu hlasu a videa mohou mezi sebou sdílet také dokumenty a prezentace.

Vodafone zákazníkovi vždy připraví řešení na míru jeho potřebám. Ať se jedná o jednoduché softwarové řešení, o vybavení celých videokonferenčních místností nebo o kombinaci těchto variant. Zákazník vždy platí pouze měsíční poplatek.

Hlavní výhody služby Vodafone OneNet Videokonference

  • Výrazná optimalizace nákladů na cestování a služební cesty - snížení prostojů zaměstnanců a následné efektivnější využití jejich pracovního času.
  • Zrychlení rozhodovacích procesů – možnost flexibilně svolávat schůzky napříč rozdílnými lokalitami a zařízeními bez nutnosti se osobně scházet

Další výhody

  • Kompatibilita s videokonferenčními zařízeními zavedených výrobců
  • Zabezpečení veškerých přenesených informací
  • Kompletní instalace, servis a proškolení v režii Vodafonu
  • Žádné jednorázové vysoké náklady, pouze měsíční poplatky