Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone nabízí nový smartphone s mobilní GPS navigací

16. ledna 2008

Vodafone zařadil do svého portfolia komunikátor HTC Touch Cruise s vestavěným GPS modulem, Wi-Fi, operačním systémem Microsoft Windows Mobile a dotykovým displejem. Vestavěný GPS modul umožňuje uživateli okamžitou navigaci a lokalizaci a díky podpoře služby Business e-mail plus má navíc neustálý synchronizovaný přístup ke své emailové schránce. HTC Touch Cruise je po Nokii N95, Nokii E90, HTC P3300 a HTC TyTN II dalším telefonem v nabídce Vodafonu vybaveným GPS navigací. HTC Touch Cruise: vestavěný GPS modul, součástí balení je CD s aplikací pro navigaci TomTom mobilní a synchronizovaný přístup k emailu (Business e-mail plus) uživatelské rozhraní TouchFlo, které umožňuje snadnou navigaci v PDA pohybem prstu po dotykovém displeji připojení k internetu technologiemi EDGE a GPRS operační systém Microsoft Windows Mobile 6.0 s Office Mobile Bluetooth, Wi-Fi, 3 Mpx fotoaparát, FM rádio HTC Touch Cruise podporuje službu Bussines e-mail plus, s kterou lze pracovat s daty uloženými v emailové schránce přímo v mobilu a kdykoli: číst, odpovídat a mazat emaily přijímat a přikládat emailové přílohy mít přístup ke kontaktům a kalendáři (včetně organizace schůzek) Komunikátor HTC Touch Cruise lze zakoupit za standardní cenu 14.

Vodafone zařadil do svého portfolia komunikátor HTC Touch Cruise s vestavěným GPS modulem, Wi-Fi, operačním systémem Microsoft Windows Mobile a dotykovým displejem. Vestavěný GPS modul umožňuje uživateli okamžitou navigaci a lokalizaci a díky podpoře služby Business e-mail plus má navíc neustálý synchronizovaný přístup ke své emailové schránce.

HTC Touch Cruise je po Nokii N95, Nokii E90, HTC P3300 a HTC TyTN II dalším telefonem v nabídce Vodafonu vybaveným GPS navigací.

HTC Touch Cruise:

  • vestavěný GPS modul, součástí balení je CD s aplikací pro navigaci TomTom
  • mobilní a synchronizovaný přístup k emailu (Business e-mail plus)
  • uživatelské rozhraní TouchFlo, které umožňuje snadnou navigaci v PDA pohybem prstu po dotykovém displeji
  • připojení k internetu technologiemi EDGE a GPRS
  • operační systém Microsoft Windows Mobile 6.0 s Office Mobile
  • Bluetooth, Wi-Fi, 3 Mpx fotoaparát, FM rádio

HTC Touch Cruise podporuje službu Bussines e-mail plus, s kterou lze pracovat s daty uloženými v emailové schránce přímo v mobilu a kdykoli:

  • číst, odpovídat a mazat emaily
  • přijímat a přikládat emailové přílohy
  • mít přístup ke kontaktům a kalendáři (včetně organizace schůzek)

Komunikátor HTC Touch Cruise lze zakoupit za standardní cenu 14.977,- Kč nebo s tarify Nabito od 8.977,- Kč (Nabito 2100).

HTC Touch Cruise
Vodafone karta 14 977 Kč
Nabito 119 12 977 Kč
Nabito 350 12 577 Kč
Nabito 700 11 577 Kč
Nabito 1150 9 977 Kč
Nabito 2100 8 977 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Více informací na www.vodafone.cz v sekci „Telefony“.