Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone nabízí nový chytrý modem na cesty

09. dubna 2008

Vodafone do svého portfolia datových zařízení zařadil nový datový modem. Vodafone Mobile Connect flash je chytré samoinstalační zařízení zabalené v exkluzivním bilém Vodafone designu. Nový USB modem v sobě obsahuje vše, co je potřeba pro připojení na internet. Stačí ho připojit k počítači nebo notebooku a instalace ovládacího softwaru proběhne zcela sama během několik vteřin. Není zapotřebí nic instalovat z CD nebo z internetu.

Vodafone do svého portfolia datových zařízení zařadil nový datový modem. Vodafone Mobile Connect flash je chytré samoinstalační zařízení zabalené v exkluzivním bilém Vodafone designu.

Nový USB modem v sobě obsahuje vše, co je potřeba pro připojení na internet. Stačí ho připojit k počítači nebo notebooku a instalace ovládacího softwaru proběhne zcela sama během několik vteřin. Není zapotřebí nic instalovat z CD nebo z internetu. Používání a sdílení tohoto modemu mezi kolegy nebo přáteli se tak stává velmi snadné.

„Tento nový plug & play modem je dalším příkladem toho, že Vodafone přichází s jednoduchým a inovativním řešením pro naše zákazníky“, říká Pavel Kusý, marketingový ředitel pro firemní zákazníky.

Vodafone Mobile Connect flash je určen všem zákazníkům Vodafonu, nejvíce však jeho výhody ocení firemní zákazníci, kteří hodně cestují a potřebují se na různých místech spolehlivě, snadno a rychle připojit k internetu.

Nové datové zařízení lze u Vodafonu pořídit za 977 Kč s DPH s tarify Připojení na stálo a Připojení na dlouho nebo za 3 977 Kč s DPH s tarify Připojení na skok nebo Připojení Vodafone karta.

Za stejnou cenu Vodafone nabízí i Vodafone Mobile Connect Express kartu. Více informací zde: www.vodafone.cz/business