Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone nabízí Nexus S od Google

07. února 2011

Vodafone přináší dlouho očekávanou novinku pro milovníky operačního systému Android, Google a technologicky čistých řešení. Telefon Nexus S od Google si mohou zákazníci u Vodafone předobjednat od 7. února. Díky předobjednání mohou být zákazníci Vodafone mezi prvními v ČR, kteří si budou moci tuto technologickou novinku pořídit. Nexus S je prvním telefonem s nejnovější verzí operačního systému Android Gingerbread.

Vodafone přináší dlouho očekávanou novinku pro milovníky operačního systému Android, Google a technologicky čistých řešení. Telefon Nexus S od Google si mohou zákazníci u Vodafone předobjednat od 7. února. Díky předobjednání mohou být zákazníci Vodafone mezi prvními v ČR, kteří si budou moci tuto technologickou novinku pořídit.

Nexus S je prvním telefonem s nejnovější verzí operačního systému Android Gingerbread. Hlavní charakteristikou nového systému je rychlost, díky níž je snadnější pracovat s menu i jednotlivými aplikacemi a která umožňuje větší pohodlí při hraní her a sledování videa.

Nexus S je prvním telefonem s prohnutým displejem, takže usnadňuje ovládání a lépe sedí v dlani.

Telefon umožňuje zákazníkům, aby si jeho systém plně přizpůsobili svým potřebám a preferencím. V telefonu jsou předinstalované pouze Google aplikace, jako jsou Google Search, Google Maps , Gmail, Google Earth, You Tube a další. Samozřejmostí je Android Market s tisíci dalšími aplikacemi, hrami a widgety ke stažení.

TOP 4 pozitiva Nexus S:

  1. nejnovější operační systém Android Gingerbread
  2. předem neupravený rychle reagující systém
  3. prohnutý Contour (sc LCD) displej pro snadné ovládání a realistické barvy
  4. vestavěná 16 GB paměť

Vodafone nabídne Nexus S za standardní cenu 13 977 korun. Stávající a noví zákazníci Vodafonu i zákazníci jiných operátorů si mohou telefon předobjednat na internetových stránkách www.vodafone.cz/nexus od 7. února. Telefony začne Vodafone distribuovat v průběhu března.

Ceny Nexus S

Standardní cena MMU 277 Kč MMU 477 Kč MMU 777 Kč MMU 1177 Kč MMU 2177 Kč
Nexus S 13 977 Kč 12 777 Kč 11 377 Kč 10 377 Kč 9 777 Kč 8 577Kč