Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone nabízí iPhone4 v bílé barvě

28. dubna 2011

Zákazníci Vodafone si mohou ode dneška pořídit iPhone4 16 GB v bílé variantě. K dostání je v prodejnách i v e-shopu na www.vodafone.cz/eshop. Dlouho očekávaný bílý iPhone4 nabízí Vodafone za stejnou cenu jako jeho černou variantu, tedy 16 277 korun.

Zákazníci Vodafone si mohou ode dneška pořídit iPhone4 16 GB v bílé variantě. K dostání je v prodejnách i v e-shopu na www.vodafone.cz/eshop.

Dlouho očekávaný bílý iPhone4 nabízí Vodafone za stejnou cenu jako jeho černou variantu, tedy 16 277 korun. Technické parametry telefonu jsou totožné s černou variantou, v bílé je k dostání pouze model iPhone4 16GB.

Černý iPhone má Vodafone v nabídce od loňského léta. „Přes rostoucí konkurenci levnějších chytrých telefonů se iPhone 4 stále drží na špičce oblíbenosti. Věříme, že verze, na kterou se fanoušci této značky dlouho těšili, celkové prodeje iPhonu ještě podpoří," řekl David Novák, manažer prodeje a marketingu telefonů.

Prodeje chytrých telefonů jsou jednou z priorit Vodafonu, v současné době tvoří smartphony 55 % celkového počtu telefonů prodaných u Vodafonu.

Ceny bílého iPhone4 16 GB
Standardní cena MMU 277 Kč MMU 477 Kč MMU 777 Kč MMU 1177 Kč MMU 2177 Kč
16 277 Kč 15 277 Kč 13 277 Kč 12 577 Kč 11 777 Kč 9 777 Kč