Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone nabízí firmám licenci BlackBerry pro jednoho uživatele zdarma

13. srpna 2009

Vodafone od srpna rozšířil svou nabídku BlackBerry řešení o BlackBerry® Professional Solution, které nevyžaduje investici do vlastního serveru a využívá e-mailový server zákazníka k provozu vlastní služby. Řešení je určeno pro středně velké firmy, které mají maximálně 30 uživatelů BlackBerry. Součástí nabídky je možnost získat licenci BlackBerry pro jednoho uživatele zdarma. Služba Blackberry Professional Solution zajišťuje pohodlnou synchronizaci e-mailů, kontaktů a kalendáře se smartphonem BlackBerry. „Velkým korporátním zákazníkům nabízíme BlackBerry řešení již rok a půl.

Vodafone od srpna rozšířil svou nabídku BlackBerry řešení o BlackBerry® Professional Solution, které nevyžaduje investici do vlastního serveru a využívá e-mailový server zákazníka k provozu vlastní služby. Řešení je určeno pro středně velké firmy, které mají maximálně 30 uživatelů BlackBerry. Součástí nabídky je možnost získat licenci BlackBerry pro jednoho uživatele zdarma.

Služba Blackberry Professional Solution zajišťuje pohodlnou synchronizaci e-mailů, kontaktů a kalendáře se smartphonem BlackBerry.

„Velkým korporátním zákazníkům nabízíme BlackBerry řešení již rok a půl. Nyní jsou jeho výhody dostupné i menším firemním zákazníkům," uvedl Petr Boček, senior marketing manažer produktů a zákaznických řešení ve Vodafone.

Vodafone nabízí 3 mobilní přístroje pro BlackBerry řešení:

  • BlackBerry® 9000 Bold
  • BlackBerry® Curve™ 8310
  • BlackBerry® Pearl™ 8100

Základní porovnání BlackBerry řešení v nabídce Vodafonu

BlackBerry Professional Solution BlackBerry Enterprise Solution
Podporované e-mailové platformy Microsoft® Exchange, IBM® Lotus® Domino® Microsoft Exchange, IBM Lotus Domino, Novell® GroupWise®
Jednorázové licenční poplatky 1 uživatel – 0 Kč
5 uživatelů – 11 876 Kč
1 uživatel – 80 000 Kč
Jednorázový instalační poplatek pro prvních 5 uživatelů 13 149,50 Kč 13 149,50 Kč
Měsíční neomezený datový paušál pro BlackBerry v rámci ČR 702,10 Kč 702,10 Kč
Maximální počet uživatelů 30 2000

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

O Vodafone Czech Republic

Mobilní operátor Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě Vodafone Group. V České republice v současnosti poskytuje služby pro 2,935 milionu zákazníků. Od roku 2007 poskytuje Vodafone konvergované komunikační služby (hlasové i datové služby v pevné a mobilní síti) zejména firemním zákazníkům.

O společnosti Research In Motion (RIM)

Společnost Research In Motion je předním návrhářem, výrobcem a marketérem inovačních bezdrátových řešení pro celosvětový trh mobilních komunikací. Prostřednictvím vývoje integrovaného hardwaru, softwaru a služeb podporujících současně několik typů bezdrátových sítí poskytuje společnost RIM platformy a řešení pro nepřetržitý přístup k časově citlivým informacím, včetně e-mailu, telefonu, textových zpráv, internetových a intranetových aplikací. Technologie společnosti RIM umožňuje taktéž mnoha vývojářům třetích stran a výrobcům doplnit svoje produkty a služby o bezdrátovou datovou konektivitu. Portfolio oceněných produktů, služeb a vestavěných technologií společnosti RIM, které využívají tisíce organizací po celém světě, zahrnuje bezdrátovou platformu BlackBerry®, produktovou řadu RIM Wireless Handheld™, nástroje na vývoj softwaru, radiové modemy a licenční smlouvy na software/hardware. Společnost RIM byla založena v roce 1984 se sídlem ve Waterloo ve státě Ontario a vlastní provozy v Severní Americe, Evropě a asijském Pacifiku. Společnost RIM je kotovaná na trhu cenných papírů Nasdaq Stock Market (Nasdaq: RIMM) a na burze cenných papírů Toronto Stock Exchange (TSX: RIM). Více informací naleznete na internetových stránkách www.rim.com nebo www.blackberry.com.