Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone nabízí datové tarify pro iPad s připojením Wi-Fi a 3G

23. prosince 2010

Vodafone nabízí ode dneška v České republice speciální datové tarify pro iPad s připojením Wi-Fi a 3G. Veškeré datové tarify jsou k dispozici bez smluv a závazků, což přináší volnost kdykoli si tarif aktivovat nebo jeho používání ukončit. Přístroje iPad umožňují uživatelům mnohem bližší, intuitivnější a zábavnější užívání a přístup k obsahu než kdykoli dříve. Uživatelé mohou pomocí revolučního rozhraní Multi-Touch použitého v iPadu surfovat na internetu, číst a posílat emaily, prohlížet si a sdílet fotografie, sledovat video v HD kvalitě, poslouchat hudbu, hrát hry, číst elektronické knihy a využívat mnoha dalších aplikací. Modely iPad s Wi-Fi + 3G jsou jen 13,4 mm široké a váží jen 730 gramů – jsou tenčí a lehčí než laptopy nebo netbooky – a jejich baterie vydrží při surfování na internetu pomocí Wi-fi připojení, při sledování videí nebo poslechu hudby až 10 hodin a při surfování na internetu prostřednictvím datové sítě 3G až 9 hodin.

Vodafone nabízí ode dneška v České republice speciální datové tarify pro iPad s připojením Wi-Fi a 3G. Veškeré datové tarify jsou k dispozici bez smluv a závazků, což přináší volnost kdykoli si tarif aktivovat nebo jeho používání ukončit.

Přístroje iPad umožňují uživatelům mnohem bližší, intuitivnější a zábavnější užívání a přístup k obsahu než kdykoli dříve. Uživatelé mohou pomocí revolučního rozhraní Multi-Touch použitého v iPadu surfovat na internetu, číst a posílat emaily, prohlížet si a sdílet fotografie, sledovat video v HD kvalitě, poslouchat hudbu, hrát hry, číst elektronické knihy a využívat mnoha dalších aplikací. Modely iPad s Wi-Fi + 3G jsou jen 13,4 mm široké a váží jen 730 gramů – jsou tenčí a lehčí než laptopy nebo netbooky – a jejich baterie vydrží při surfování na internetu pomocí Wi-fi připojení, při sledování videí nebo poslechu hudby až 10 hodin a při surfování na internetu prostřednictvím datové sítě 3G až 9 hodin.*

"Díky našim 3G tarifům pro iPad s připojením Wi-Fi a 3G mohou zákazníci plně využívat rychlou datovou síť Vodafone,” řekla Stephanie Jackson, ředitelka marketingu pro nefiremní zákazníky Vodafone. “Dáváme zákazníkům možnost naplno využívat všech vlastností, které iPad nabízí, kdykoliv chtějí, ať už jsou na cestách, doma či v zahraničí.”

Další informace o datových tarifech pro iPad jsou k dispozici na adrese www.vodafone.cz.

Další informace o iPadu naleznete na adrese www.apple.com/ipad

* Výdrž baterií závisí na nastavení přístroje, způsobu používání a dalších faktorech. Skutečné hodnoty se mohou lišit.