Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone nabídne balíčky s neomezeným voláním pro předplacené karty

02. července 2014

Vodafone nabídne skutečně neomezené volání pro zákazníky s předplacenými kartami. Jde o jednoduchou nabídku balíčků, které lze aktivovat kdykoliv k jakékoliv předplacené kartě Vodafonu. Balíčky budou v nabídce celkem tři – balíček s neomezeným voláním do vlastní sítě, balíček s neomezeným voláním do vlastní sítě a 100 minutami volání do ostatních sítí a balíček s voláním do všech sítí neomezeně. Zákazníci si budou moci objednat balíčky prostřednictvím všech prodejních kanálů Vodafonu kterýkoliv den v měsíci vždy na 30 dní. Nabídku lze pořídit od 7. července.

„Zákazníci s předplacenými kartami mají dlouhodobě zájem zejména o zvýhodněné hlasové služby. Proto jsme připravili tři typy balíčků s neomezeným voláním, které se zaměří na různé potřeby našich zákazníků, aby mohli být stále v kontaktu se svými přáteli a rodinou,“ říká Hannes Neth, ředitel marketingu pro předplacené karty.

Nabídka zohledňuje potřebu kontroly nákladů i pocitu svobody, který zákazníci s předplacenými kartami většinou vyžadují – Balíčky ke kartě nemají zvláštní podmínky, jen je potřeba mít dostatek kreditu pro objednání. Po 30 dnech balíček vyprší a je pouze na zákazníkovi, zda si objedná opět ten samý, jiný, nebo žádný, což zákazníkům zajišťuje maximální kontrolu nad jejich výdaji. Balíčky je možné aktivovat kdykoliv.

Balíček ke kartě - Volání v síti neomezeně

Balíček ke kartě -  Volání do všech sítí

Balíček ke kartě - Volání do všech sítí neomezeně

Neomezené volání do vlastní sítě

Neomezené volání do vlastní sítě + 100 minut do ostatních sítí

Neomezené volání do všech sítí

99 Kč

249 Kč

599 Kč 

Ostatní ceny zůstávají stejné, řídí se ceníkem předplacené karty, kterou zákazník používá. Všechny tři balíčky lze kombinovat také s datovými tarify.