Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Vodafone má datové řešení pro firmy - datovou kartu s notebookem a mobilní e-mail

01. února 2007

Vodafone připravil pro své firemní zákazníky komplexní řešení datových služeb - cenově zvýhodněnou datovou kartu Vodafone Mobile Connect s možností pořízení notebooku Dell Latitude D520 s výraznou slevou a mobilní e-mail se službou Business e-mail plus. Datová karta Vodafone Mobile Connect Pro všechny firemní zákazníky, kteří si do 30.4. pořídí novou SIM kartu a aktivují si na ní minimálně na 6 měsíců datový tarif Připojení na dlouho, se cena stávající datové karty Mobile Connect sníží z 4 577 Kč (včetně DPH) na 2 977 Kč (včetně DPH). Datová karta umožňuje připojit kdykoli a kdekoli notebook k internetu.

Vodafone připravil pro své firemní zákazníky komplexní řešení datových služeb - cenově zvýhodněnou datovou kartu Vodafone Mobile Connect s možností pořízení notebooku Dell Latitude D520 s výraznou slevou a mobilní e-mail se službou Business e-mail plus.

Datová karta Vodafone Mobile Connect

Pro všechny firemní zákazníky, kteří si do 30.4. pořídí novou SIM kartu a aktivují si na ní minimálně na 6 měsíců datový tarif Připojení na dlouho, se cena stávající datové karty Mobile Connect sníží z 4 577 Kč (včetně DPH) na 2 977 Kč (včetně DPH). Datová karta umožňuje připojit kdykoli a kdekoli notebook k internetu. Lze ji použít s technologiemi GPRS, EDGE a 3G a není blokována pro použití konkurenční SIM karty.

Notebook Dell Latitude D520

Noví i stávající zákazníci, kteří si do 30.4. zakoupí datovou kartu Vodafone Mobile Connect, dostanou slevový poukaz na koupi notebooku Dell Latitude D520 s 35% slevou. Více informací o Dell Latitude D520: http://www1.euro.dell.com/content/products/productdetails.aspx/latit_d520?c=cz&l=cs&s=pad

Business e-mail plus

Business e-mail plus umožňuje ovládání firemních a internetových emailových schránek, kalendářů a kontaktů přímo z mobilu. Službu lze využívat na mobilech s operačním systémem Symbian. Aktivace služby je zdarma a zákazníci ji mohou testovat dva měsíce, aniž by museli platit měsíční paušál.

Aktuální nabídkou zahajuje Vodafone Business Class - nový dlouhodobý koncept přístupu ke svým firemním zákazníkům, v jehož rámci jim nabídne nové služby, produkty, výhody a způsob péče.

„V rámci Business Class nabídneme firemním zákazníkům celou řadu nových produktů, služeb a výhod, které budou reflektovat jejich skutečné potřeby v oblasti mobilních komunikací a umožní jim dále zefektivnit jejich podnikání,“ říká Chris Robbins, viceprezident pro marketing Vodafonu ČR.