Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

VODAFONE „DOSTANE K FILMU“ SVÉ ZÁKAZNÍKY: Aktivity Vodafonu v rámci festivalu

11. června 2007

Vodafone potvrzuje svoji strategii starat se co nejlépe o své zákazníky a i v rámci partnerství s Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary jim přinese maximum zábavy a výhod. Pro návštěvníky festivalu připravil rezervační systém lístků přes portál Vodafone live! nebo SMS. Dále Vodafone FÉR KLUB, sloužící jako internetová kavárna a hudební klub nebo půjčovna koloběžek. Akreditovaní návštěvníci festivalu budou moci rezervovat lístky vždy na aktuální den a jeden den dopředu a to dvěmi způsoby: 1) zasláním SMS zájemci musí zaslat SMS zprávu s klíčovým slovem a v příslušném tvaru (viz ukázka níže) na číslo 906 09 05. Poté obdrží potvrzení o úspěšné rezervaci.

Vodafone potvrzuje svoji strategii starat se co nejlépe o své zákazníky a i v rámci partnerství s Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary jim přinese maximum zábavy a výhod. Pro návštěvníky festivalu připravil rezervační systém lístků přes portál Vodafone live! nebo SMS. Dále Vodafone FÉR KLUB, sloužící jako internetová kavárna a hudební klub nebo půjčovna koloběžek.

Akreditovaní návštěvníci festivalu budou moci rezervovat lístky vždy na aktuální den a jeden den dopředu a to dvěmi způsoby:

1) zasláním SMS

 • zájemci musí zaslat SMS zprávu s klíčovým slovem a v příslušném tvaru (viz ukázka níže) na číslo 906 09 05. Poté obdrží potvrzení o úspěšné rezervaci.

2) s pomocí Vodafone live! portálu

 • pro rezervaci musí jít zákazníci do speciálu „Karlovy Vary“, v hlavním menu portálu Vodafone live!

Rezervace lísků přes SMS je za cenu 5,- Kč včetně DPH, rezervace přes portál Vodafone live! je zcela zdarma.

Vodafone zpříjemní návštěvníkům festivalový pobyt těmito aktivitami:
 • možnost rezervace lístků přes SMS nebo Vodafone live! portál
 • Vodafone FÉR KLUB
 • 30 minut internetu zdarma pro zákazníky kavárny
 • každý večer koncerty a taneční párty (Gipsy.cz, Michael Burian, Tim Felixe, kapela Kryštof,…) – s Festival passem a akreditací vstup 100,- Kč, bez akreditace 150,- Kč
 • barmanská škola, kadeřníci, tetování,..
 • úschovna zavazadel - pro zákazníky Vodafonu zdarma
 • půjčovna koloběžek - pro zákazníky Vodafonu zdarma

V rámci speciálu „Karlovy Vary“ na portálu Vodafone live! jsou kromě rezervačního systému lístků připraveny pro zákazníky zajímavé informace:

 • Informace o festivalu – zajímavosti o festivalu
 • Vodafone hotel - informace o bezplatném ubytování pro zákazníky Vodafonu
 • Informace o MMS soutěži o akreditace a ubytování – informace o soutěži s výhrami v podobě ubytování a akreditací pro zákazníky a jejich přátele
 • Denní a noční program Vodafone FÉR KLUBU
 • Program festivalu – připravuje se i detailní program festivalu

Vodafone se již v minulosti aktivně zaměřoval na TV a filmovou zábavu, důkazem jsou například dokumentární seriály Dvanáct odvážných, Febiofest 2007, partnerství s českým filmem Vratné lahve a další…

Více informací o festivalu naleznete na webových stránkách www.dostanemevaskfilmu.cz nebo www.kviff.com nebo live.vodafone.cz.

42. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, jehož je Vodafone partnerem, se bude konat v období od 29. června do 7. července 2007.