Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Víkendová aktualizace systémů Vodafone

27. dubna 2016

Společnost Vodafone zlevňuje své roamingové služby, a proto plánuje úpravy v systémech. Během víkendu 29. 4. - 1. 5. 2016 dojde k aktualizaci systémů péče o nefiremní a firemní zákazníky. Příští víkend 6.5. - 8. 5.2016 se odstávka bude týkat pouze OneNet zákazníků. Pro správný průběh aktualizace budou dočasně omezeny funkce obslužných systémů. Začátek odstávky je plánován vždy na pátek na 18:00. Předpokládaný konec pro nefiremní a firemní zákazníky je v neděli večer. Odstávky pro OneNet zákazníky skončí v sobotu ráno.

Plánovaná aktualizace na víkend 29. 4. – 1. 5. se týká systémů internetové samoobsluhy a mobilní aplikace Můj Vodafone, hlasové a SMS samoobsluhy, systémových nástrojů operátorů na call centrech a prodejců na pobočkách. Na fungování sítě nebudou mít odstávky žádný vliv, omezena bude pouze část služeb v zákaznických systémech, například aktivace nových produktů nebo dostupnost vyúčtování.

„Zákazníkům doporučujeme provést případné změny a aktivace služeb do pátečního poledne. Za dočasné snížení komfortu se předem omlouváme, pravidelná technická aktualizace systémů je bohužel nutná,“ říká Petr Dvořák, který je zodpovědný za aktualizaci systémů.

První odstávka se dotkne jak nefiremních zákazníků, tak firemní klientely, druhá se týká pouze OneNet klientely. Během aktualizace bude možné na lince 800 77 00 77 blokovat ztracené nebo odcizené SIM karty. Dobíjení předplacených karet přes kupóny a online v internetové obsluze Můj Vodafone nebo na webových stránkách www.vodafone.cz nebude během první odstávky možné. Ostatní dobíjení přes bankomat, terminály Sazky, nebo internetové bankovnictví bude funkční. Prodej přes Vodafone eShop  bude funkční, objednávky budou sbírány a dokončeny po ukončení aktualizace systémů. Bez omezení provozu zůstanou také služby Vodafone parku.

Velice se omlouváme všem našim zákazníkům za dočasné snížení komfortu při změně služeb. Jistě ale všechny potěší, že na cestách po Evropě mohou bez obav volat, psát SMS a datovat.