Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Viceprezidentkou pro lidské zdroje Vodafonu se stala Veronika Ivanović

22. září 2014

Viceprezidentkou pro lidské zdroje Vodafonu se od 1. září stala Veronika Ivanović. Na této výkonné pozici bude zodpovědná za strategii v oblasti lidských zdrojů, správy majetku a komunikace. Ivanović přichází do Vodafonu ze skupiny GE CAPITAL, pro kterou posledních patnáct let pracovala na ředitelských a viceprezidentských pozicích v České republice, Irsku, Německu a Polsku.

Celkem se na HR postech pro společnosti kótované na burze pohybovala osmnáct let. Před nástupem do GE pracovala pro Philip Morris a EURO RSCG Life. Na současné pozici ve Vodafonu nahradila Jitku Schmiedovou.