Vodafone

Vánoční dárek si aktivovalo již 100 000 zákazníků Vodafonu

27. listopadu 2009

Letošní vánoční dárek Vodafonu – 77 MMS měsíčně zdarma po dobu čtyř měsíců – si během deseti dnů aktivovalo více než 100 000 zákazníků Vodafonu. Loňský internet v mobilu přitom tuto magickou hranici překročil až po měsíci a půl. „Poté, co jsme loni vánočním dárkem rozhýbali celý trh internetu v mobilu, jsme se letos rozhodli udělat to samé se službou MMS,” říká Lukáš Kružberský, ředitel marketingu pro nefiremní zákazníky Vodafonu a dodává: „Více než sto tisíc aktivací a stotřicetiprocentní nárůst ve využívání MMS v posledních dnech napovídá, že to byl správný vánoční dárek.” Vánoční dárek Vodafonu všem zákazníkům: 77 MMS měsíčně do všech sítí po dobu čtyř měsíců zdarma, lze aktivovat do 28. února 2010, po uplynutí čtyřměsíční lhůty pro tarifní zákazníky zdarma balíček 77 MMS do všech domácích sítí za 77 Kč vč.

Letošní vánoční dárek Vodafonu – 77 MMS měsíčně zdarma po dobu čtyř měsíců – si během deseti dnů aktivovalo více než 100 000 zákazníků Vodafonu. Loňský internet v mobilu přitom tuto magickou hranici překročil až po měsíci a půl.

„Poté, co jsme loni vánočním dárkem rozhýbali celý trh internetu v mobilu, jsme se letos rozhodli udělat to samé se službou MMS,” říká Lukáš Kružberský, ředitel marketingu pro nefiremní zákazníky Vodafonu a dodává: „Více než sto tisíc aktivací a stotřicetiprocentní nárůst ve využívání MMS v posledních dnech napovídá, že to byl správný vánoční dárek.”

Vánoční dárek Vodafonu všem zákazníkům:

  • 77 MMS měsíčně do všech sítí po dobu čtyř měsíců zdarma,
  • lze aktivovat do 28. února 2010,
  • po uplynutí čtyřměsíční lhůty pro tarifní zákazníky zdarma balíček 77 MMS do všech domácích sítí za 77 Kč vč. DPH
  • cena jednotlivých MMS pro všechny zákazníky trvale klesla na 4,50 Kč vč. DPH.