Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

V sobotu se na Výstavišti rozjede první Vodafone YOU Fest

13. září 2016

Již tuto sobotu, 17. září, Vodafone ve spojení s televizí PRIMA Cool a ÓČKO zaplní prostor Průmyslového paláce v Praze prvním ročníkem multižánrového festivalu Vodafone YOU FEST. Festival spojí hudbu, youtubering a gaming novinky, lifestylová stanoviště a food festival. Průmyslový palác ožije festivalem v sobotu od 11 hodin a potrvá až do večerní 21 hodiny.

Hlavním důvodem, proč jsme se rozhodli spojit značku Vodafone s YOU FESTem, je náš koncept #jetovtobě, kterým chceme podpořit mladou generaci a dodat jim kuráž, aby se nebáli jít v životě za svým a dělat to, po čem touží. Tento festival je unikátní v tom, že spojuje všechny influencery a youtubery, se kterými v naší kampani #jetovtobě spolupracujeme. Návštěvníci festivalu díky tomu uvidí své idoly v jeden den na jednom místě,“ říká manažerka pro řízení značky a kampaní společnosti Vodafone Vladimíra Doleželová.

Návštěvníky čekají koncerty oblíbených českých i slovenských hudebních interpretů nebo vystoupení populárních youtuberů. Mezi účinkujícími bude například Majk Spirit + H16, SLZA, Monika Bagárová, Sebastian, ATMO Music, Pavel Callta, Light & Love, Štěpán Urban, Martin Harich a další. Připraveny jsou i workshopy s idoly mladé generace, jako například s Šárkou Pančochovou a Benem Cristovao.

Levé křídlo Průmyslového paláce bude zaměřeno na starší návštěvníky a rodiče. Připravena pro ně je relax&beauty zone, chlapský koutek i doplňkový program pro ty nejmenší v rámci dětského pásma Primáček. 

Centrální část Průmyslového paláce zaplní gaming zone, kde se návštěvníci mohou utkat v turnaji v HearthStone a užít si nejnovější gadgety a technické vychytávky. Na několika místech budou k dispozici i herní notebooky, na kterých si mohou poměřit síly s profesionálními hráči. Pro fanoušky připravil Vodafone trička s exkluzivními ikonami #jetovtobě. Fanoušci si tak mohou zakoupit triko s motivem oblíbeného influencera nebo si z festivalu mohou odnést náramek, či placku.