Vodafone

V sobotu se na Výstavišti rozjede první Vodafone YOU Fest

13. září 2016

Již tuto sobotu, 17. září, Vodafone ve spojení s televizí PRIMA Cool a ÓČKO zaplní prostor Průmyslového paláce v Praze prvním ročníkem multižánrového festivalu Vodafone YOU FEST. Festival spojí hudbu, youtubering a gaming novinky, lifestylová stanoviště a food festival. Průmyslový palác ožije festivalem v sobotu od 11 hodin a potrvá až do večerní 21 hodiny.

Hlavním důvodem, proč jsme se rozhodli spojit značku Vodafone s YOU FESTem, je náš koncept #jetovtobě, kterým chceme podpořit mladou generaci a dodat jim kuráž, aby se nebáli jít v životě za svým a dělat to, po čem touží. Tento festival je unikátní v tom, že spojuje všechny influencery a youtubery, se kterými v naší kampani #jetovtobě spolupracujeme. Návštěvníci festivalu díky tomu uvidí své idoly v jeden den na jednom místě,“ říká manažerka pro řízení značky a kampaní společnosti Vodafone Vladimíra Doleželová.

Návštěvníky čekají koncerty oblíbených českých i slovenských hudebních interpretů nebo vystoupení populárních youtuberů. Mezi účinkujícími bude například Majk Spirit + H16, SLZA, Monika Bagárová, Sebastian, ATMO Music, Pavel Callta, Light & Love, Štěpán Urban, Martin Harich a další. Připraveny jsou i workshopy s idoly mladé generace, jako například s Šárkou Pančochovou a Benem Cristovao.

Levé křídlo Průmyslového paláce bude zaměřeno na starší návštěvníky a rodiče. Připravena pro ně je relax&beauty zone, chlapský koutek i doplňkový program pro ty nejmenší v rámci dětského pásma Primáček. 

Centrální část Průmyslového paláce zaplní gaming zone, kde se návštěvníci mohou utkat v turnaji v HearthStone a užít si nejnovější gadgety a technické vychytávky. Na několika místech budou k dispozici i herní notebooky, na kterých si mohou poměřit síly s profesionálními hráči. Pro fanoušky připravil Vodafone trička s exkluzivními ikonami #jetovtobě. Fanoušci si tak mohou zakoupit triko s motivem oblíbeného influencera nebo si z festivalu mohou odnést náramek, či placku.