Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

U OSKARA ZA ZLATÁ ČÍSLA NEPLATÍTE

09. června 2005

Od dnešního dne si mohou zákazníci, kteří si pořídí Oskarovy tarify 300 nebo 500 Naplno, vybírat zlatá čísla zdarma ze všech Oskarových předvoleb. Tato nabídka platí pouze do 30. června. Oskar dnes také otevírá novou předvolbu 774. S výběrem jakýchkoli Oskarových čísel, a to nejen těch zlatých, zákazníkům pomůže číselný konvertor na stránkách www.

Od dnešního dne si mohou zákazníci, kteří si pořídí Oskarovy tarify 300 nebo 500 Naplno, vybírat zlatá čísla zdarma ze všech Oskarových předvoleb. Tato nabídka platí pouze do 30. června. Oskar dnes také otevírá novou předvolbu 774. S výběrem jakýchkoli Oskarových čísel, a to nejen těch zlatých, zákazníkům pomůže číselný konvertor na stránkách www.oskar.cz, který v mžiku zjistí, zda je požadované číslo k dispozici. „Nabídkou zlatých čísel zdarma a otevřením nové předvolby 774 chceme zákazníkům usnadnit přechod k Oskarovi v souvislosti s blížící se přenositelností mobilních čísel,“ říká Marek Sláčík, ředitel programů pro nové zákazníky.

Oskar má pro své zákazníky připraveno zhruba šestnáct tisíc zlatých čísel v šesti základních variacích:

Kombinace dvou čísel v hlavním čísle774 221 121
Kombinace pěti stejných čísel v hlavním čísle774 221 222
Kombinace čtyř sedmiček v hlavním čísle775 717 277
Kombinace tří dvojic stejných čísel v hlavním čísle608 99 22 77
Kombinace dvou trojic stejných čísel v řadě776 222 555
Kombinace čtyř stejných čísel v řadě777 122 223

Po 30.6. je výběr zlatého čísla zpoplatněn částkou 3 000 Kč (+ 19% DPH).

Zlatá čísla jsou atraktivní zejména pro firemní zákazníky, kteří představují 66% aktivních uživatelů Oskarových zlatých čísel.

Konvertor na stránkách www.oskar.cz nejenom zjistí, zda-li jsou zákazníkem požadovaná čísla volná, ale také automaticky nabídne všechna volná zlatá čísla, nebo všechna volná čísla z určité předvolby. Zákazníkům, kteří chtějí mít své číslo ve formě určitého slova (např. 774 KRÁSKA), konvertor řekne, zda je požadovaná kombinace volná a zároveň jim nabídne další alternativy (např. 774 KRÁSNÁ). Konvertor je navíc schopný vyhledat všechny varianty telefonního čísla, které budou obsahovat zákazníkem požadovaná čísla (např. datum narození). Firemní zákazníci jistě ocení, že konvertor dokáže zjistit, které číselné řady – pro použití v rámci firmy – jsou volné.

„Naše výzkumy trhu potvrzují, že strach ze změny čísla je jedním z hlavních důvodů neochoty zákazníků měnit operátora,” uvedl Marek Sláčík. Předvolba 774 novým zákazníkům umožňuje ponechat si jejich stávající číslo (pokud je v databázi dostupné) a změnit pouze předvolbu a to zcela zdarma. „Blížící se přenositelnost mobilních čísel umožní zákazníkům ponechat si své telefonní číslo po celý život. Je tedy dobré zvážit, jaké číslo bude každého v životě provázet,” doplňuje Sláčík.

Výběr čísel s předvolbou 774 a zlatých čísel (do konce června zdarma) je možný na www.oskar.cz, ve všech obchodech Oskara, na OskarKontaktu 800 777 777 a na OskarBusinessKontaktu 800 77 77 00.