Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Speciál „Vratné lahve” na portálu Vodafone live!

12. března 2007

Vodafone, jakožto partner nové komedie Zdeňka Svěráka Vratné lahve, připravil na portálu Vodafone live! stejnojmenný speciál, který přináší zajímavosti a informace z uvedeného filmu. Na portálu Vodafone live! mohou všichni fanoušci Svěrákových filmů najít zajímavé informace ještě před premiérou komedie 8. března 2007. Ve speciálu „Vratné lahve“ naleznou následující sekce: Příběh filmu základní informace o tom, co diváky v nové komedii čeká Fotogalerii fotografie z filmu Portréty herců portrét hlavní postavy Josefa Tkalouna (ztvárnil Zdeněk Svěrák) v dalších rolích: Daniela Kolářová, Tatiana Vilhelmová, Jiří Macháček a další… Rozhovor s režisérem rozhovor s Janem Svěrákem Informace o filmu informace o režii, scénáristech, producentech, hercích atd. Zajímavosti z natáčení perličky ze zákulisí Na Vodafone live! v sekci „Zábava“ zákazníci najdou i „Program kin“ a „Kulturního průvodce“, takže si kdekoliv a kdykoliv mohou zjistit, v jakém kině a v jakém čase Vratné lahve, nebo jiný oblíbený film dávají.

Vodafone, jakožto partner nové komedie Zdeňka Svěráka Vratné lahve, připravil na portálu Vodafone live! stejnojmenný speciál, který přináší zajímavosti a informace z uvedeného filmu.

Na portálu Vodafone live! mohou všichni fanoušci Svěrákových filmů najít zajímavé informace ještě před premiérou komedie 8. března 2007.

Ve speciálu „Vratné lahve“ naleznou následující sekce:

 • Příběh filmu
  • základní informace o tom, co diváky v nové komedii čeká
 • Fotogalerii
  • fotografie z filmu
 • Portréty herců
  • portrét hlavní postavy Josefa Tkalouna (ztvárnil Zdeněk Svěrák)
  • v dalších rolích: Daniela Kolářová, Tatiana Vilhelmová, Jiří Macháček a další…
 • Rozhovor s režisérem
  • rozhovor s Janem Svěrákem
 • Informace o filmu
  • informace o režii, scénáristech, producentech, hercích atd.
 • Zajímavosti z natáčení
  • perličky ze zákulisí

Na Vodafone live! v sekci „Zábava“ zákazníci najdou i „Program kin“ a „Kulturního průvodce“, takže si kdekoliv a kdykoliv mohou zjistit, v jakém kině a v jakém čase Vratné lahve, nebo jiný oblíbený film dávají.

Vodafone se v oblasti TV a filmové zábavy dlouhodobě aktivně angažuje, což potvrzuje již čtvrtá série dokumentárního cyklu o 12 výjimečných podnikatelích Dvanáct odvážných, kterou můžete sledovat každou sobotu v 15.45 na TV Prima.

Více informací najdete na www.vratnelahve.cz, www.vodafone.cz nebo www.dvanactodvaznych.cz

O filmu

Dlouho očekávaná rodinná komedie tvůrců Zdeňka Svěráka (scénář) a Jana Svěráka (režie) uzavírá volnou trilogii, kterou započala na Oscara nominovaná Obecná škola, na níž navázal mezinárodně úspěšný film Kolja, oceněný Oscarem pro nejlepší neanglicky mluvený film roku 1996.