Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices

Speciál „Vratné lahve” na portálu Vodafone live!

12. března 2007

Vodafone, jakožto partner nové komedie Zdeňka Svěráka Vratné lahve, připravil na portálu Vodafone live! stejnojmenný speciál, který přináší zajímavosti a informace z uvedeného filmu. Na portálu Vodafone live! mohou všichni fanoušci Svěrákových filmů najít zajímavé informace ještě před premiérou komedie 8. března 2007. Ve speciálu „Vratné lahve“ naleznou následující sekce: Příběh filmu základní informace o tom, co diváky v nové komedii čeká Fotogalerii fotografie z filmu Portréty herců portrét hlavní postavy Josefa Tkalouna (ztvárnil Zdeněk Svěrák) v dalších rolích: Daniela Kolářová, Tatiana Vilhelmová, Jiří Macháček a další… Rozhovor s režisérem rozhovor s Janem Svěrákem Informace o filmu informace o režii, scénáristech, producentech, hercích atd. Zajímavosti z natáčení perličky ze zákulisí Na Vodafone live! v sekci „Zábava“ zákazníci najdou i „Program kin“ a „Kulturního průvodce“, takže si kdekoliv a kdykoliv mohou zjistit, v jakém kině a v jakém čase Vratné lahve, nebo jiný oblíbený film dávají.

Vodafone, jakožto partner nové komedie Zdeňka Svěráka Vratné lahve, připravil na portálu Vodafone live! stejnojmenný speciál, který přináší zajímavosti a informace z uvedeného filmu.

Na portálu Vodafone live! mohou všichni fanoušci Svěrákových filmů najít zajímavé informace ještě před premiérou komedie 8. března 2007.

Ve speciálu „Vratné lahve“ naleznou následující sekce:

 • Příběh filmu
  • základní informace o tom, co diváky v nové komedii čeká
 • Fotogalerii
  • fotografie z filmu
 • Portréty herců
  • portrét hlavní postavy Josefa Tkalouna (ztvárnil Zdeněk Svěrák)
  • v dalších rolích: Daniela Kolářová, Tatiana Vilhelmová, Jiří Macháček a další…
 • Rozhovor s režisérem
  • rozhovor s Janem Svěrákem
 • Informace o filmu
  • informace o režii, scénáristech, producentech, hercích atd.
 • Zajímavosti z natáčení
  • perličky ze zákulisí

Na Vodafone live! v sekci „Zábava“ zákazníci najdou i „Program kin“ a „Kulturního průvodce“, takže si kdekoliv a kdykoliv mohou zjistit, v jakém kině a v jakém čase Vratné lahve, nebo jiný oblíbený film dávají.

Vodafone se v oblasti TV a filmové zábavy dlouhodobě aktivně angažuje, což potvrzuje již čtvrtá série dokumentárního cyklu o 12 výjimečných podnikatelích Dvanáct odvážných, kterou můžete sledovat každou sobotu v 15.45 na TV Prima.

Více informací najdete na www.vratnelahve.cz, www.vodafone.cz nebo www.dvanactodvaznych.cz

O filmu

Dlouho očekávaná rodinná komedie tvůrců Zdeňka Svěráka (scénář) a Jana Svěráka (režie) uzavírá volnou trilogii, kterou započala na Oscara nominovaná Obecná škola, na níž navázal mezinárodně úspěšný film Kolja, oceněný Oscarem pro nejlepší neanglicky mluvený film roku 1996.