Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

Soutěž o iPod a domácí kino na portálu Vodafone live!

05. února 2008

Vodafone připravil pro své zákazníky dvě únorové soutěže na portálu Vodafone live! Zákazníci, kteří se zapojí do soutěže v sekci Student SMS Grátis, můžou vyhrát iPod nano 3. generace (8 GB), roční předplatné českého časopisu dle vlastního výběru a další zajímavé ceny. Do druhé soutěže, ve které se hraje o domácí kino od Sony a PC hry, budou automaticky zařazeni všichni zákazníci, kteří si stáhnou libovolnou hru od Electronic Arts Mobile. Soutěž o iPod nano 3. generace (8 GB) Do soutěže probíhající v období od 1.

Vodafone připravil pro své zákazníky dvě únorové soutěže na portálu Vodafone live! Zákazníci, kteří se zapojí do soutěže v sekci Student SMS Grátis, můžou vyhrát iPod nano 3. generace (8 GB), roční předplatné českého časopisu dle vlastního výběru a další zajímavé ceny. Do druhé soutěže, ve které se hraje o domácí kino od Sony a PC hry, budou automaticky zařazeni všichni zákazníci, kteří si stáhnou libovolnou hru od Electronic Arts Mobile.

Soutěž o iPod nano 3. generace (8 GB)

Do soutěže probíhající v období od 1.2.2008 do 29.2.2008 budou zapojeni všichni zákazníci Vodafonu, kteří v daném období správně odpoví na tři soutěžní otázky na portálu Vodafone live! v sekci Student SMS Grátis - soutěž.

Výhry:

1.cena: iPod nano 3. generace (8 GB) + roční předplatné 1 českého časopisu dle vlastního výběru
2.- 3. cena: jízdenka na vlak v ČR (kilometrická banka) + roční předplatné 1 českého časopisu dle vlastního výběru
4.-10. cena: cestovní taštička přes rameno a USB flash (256 MB paměť) s logem Vodafone

O výhercích rozhoduje pořadí doručení správných odpovědí na soutěžní otázky k okamžiku ukončení soutěže (detailní pravidla na live.vodafone.cz).

Kromě soutěže naleznou návštěvníci portálu Vodafone live! v sekci Student SMS Grátis nové zimní tapety s králičí tématikou. Zákazník si je může stáhnout do mobilu za cenu 5,- Kč včetně DPH.

Soutěž o domácí kino Sony Home Theatre

Do soutěže budou automaticky zařazeni všichni zákazníci Vodafonu, kteří si v období od 1.2.2008 do 29.2.2008 stáhnou z portálu Vodafone live! libovolnou hru od společnosti Electronic Arts Mobile.

Výhry:

1.cena: Sony DAV-DZ230 systém domácího kina vybavený HDMI výstupem a automatickým nastavením pomocí mikrofonu + PC hra Need for Speed (tm) ProStreet
2.-10. cena: PC hra Need for Speed (tm) ProStreet

O výhercích rozhoduje pořadí stažení hry k okamžiku ukončení soutěže.

Více informací na detailní pravidla soutěží na live.vodafone.cz.