Vodafone nav-check nav-user nav-search nav-basket nav-arrow nav-close nav-hamburger loading cash-registry transport-car network-antenna sms-a-mms odcizeny-telefon document onenet group-business person vodafone-box dum volani-wifi globe-arrow adsl glte handshake fms internet-v-mobilu modem predplacene-karty prislusenstvi pro-mlade rodina tablet tarify telefon vf-zarizeni volani-ze-zahranici volani-do-zahranici aktualni-utrata-a-cerpani vyuctovani historie-vyuctovani-a-plateb dobijeni check-ok sluzby internet earphone world kolac block sim-karta-a-telefon ostatni special info agreement lock arrows messages chat smart-devices pass domecek pevny-internet convergence sixtyplus Odměny Dárek Neomezeně Poslat dokument Marketing Digitální fotoaparát Domácí zábava

Tisková zpráva

 

S OSKAREM ZÍSKÁTE AŽ ROK PSANÍ ESEMESEK ZDARMA

18. září 2002

Pořiďte si tarify Nezavěšuj, Povídej nebo Řekni mi a vychutnejte si až rok textovek zadarmo! Akční nabídka platí do 31. října, takže rozhodnutí dlouho neodkládejte Klávesnice českých mobilů asi ještě nikdy nezažily tak ohromný nápor, jaký jim v příštích měsících přichystá Oskar a jeho nejnovější akce pro fanoušky esemesek. Každý, kdo si pořídí Oskarovy tarify nové generace, dostane bezplatně balíček textovek na dobu šesti měsíců až jednoho roku! Jaká jsou pravidla? Když si do 31. října objednáte tarif Nezavěšuj, budete moci každý měsíc poslat 50 esemesek zdarma – a to po celý jeden rok. Když si vyberete tarif Povídej, získáte stejnou výhodu na 9 měsíců, a konečně když sáhnete po cenovém plánu Řekni mi, věnuje vám Oskar 50 SMS měsíčně na půl roku.

  • Pořiďte si tarify Nezavěšuj, Povídej nebo Řekni mi a vychutnejte si až rok textovek zadarmo!
  • Akční nabídka platí do 31. října, takže rozhodnutí dlouho neodkládejte

Klávesnice českých mobilů asi ještě nikdy nezažily tak ohromný nápor, jaký jim v příštích měsících přichystá Oskar a jeho nejnovější akce pro fanoušky esemesek. Každý, kdo si pořídí Oskarovy tarify nové generace, dostane bezplatně balíček textovek na dobu šesti měsíců až jednoho roku!

Jaká jsou pravidla? Když si do 31. října objednáte tarif Nezavěšuj, budete moci každý měsíc poslat 50 esemesek zdarma – a to po celý jeden rok. Když si vyberete tarif Povídej, získáte stejnou výhodu na 9 měsíců, a konečně když sáhnete po cenovém plánu Řekni mi, věnuje vám Oskar 50 SMS měsíčně na půl roku. Textovky lze posílat do všech mobilních sítí v ČR.

Přechod na Oskarovy tarify se vyplatí zejména uživatelům předplacenek konkurenčních firem. S Oskarem totiž budou moci za stejné peníze volat až o 50 procent více. Důvod je jednoduchý: Oskarovy tarify mají aktivaci zdarma, nejlepší cenu volné minuty do všech sítí, daleko nejlevnější mezinárodní volání a teď i balík esemesek zdarma. Navíc jako jediné v ČR ovládají i speciální funkce FlexiLimit a Aktuální stav účtu, díky kterým máte stejně dokonalou kontrolu nad náklady, jako byste pořád měli předplacenku. Jediné, o co přijdete, jsou nepříjemná hlášení o tom, že váš kredit klesl na nulu a že další hovor nemůže být spojen...

Oskarovy tarify s balíčkem volných SMS můžete objednat na bezplatném čísle OskarKontaktu (0)800 77 77 77, v Oskarových prodejnách, v Oskaravanech nebo webových stránkách www.oskarmobil.cz. SMS zdarma pak budete moci využívat hned v následujícím účtovacím období.

Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal prvním duálním mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz nejmodernější GSM sítě v ČR zahájil 1. března 2000 pod značkou Oskar. Do dubna 2002 si Oskara vybralo více než 1.070.000 zákazníků, což jej řadí mezi nejrychleji se rozvíjející operátory startující ze třetí pozice v Evropě. V současnosti je Oskar jediným operátorem v České republice s trvale rostoucím podílem na trhu.

Český Mobil patří prostřednictvím ClearWave N.V. do skupiny spadající pod telekomunikační společnost Telesystem International Wireless (TIW).